Bildiğiniz film indirme programları?

bikaç film indirmek istiyorum flaş diskime atıcam ama olmuyo yardımcı olurmusnuz nasıl indiricem?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• En kaliteli ve güvenilir film indirme şekli torrenttir aynı zamanda en hızlısıdır. Nasıl kullanman gerektiğine gelince torrent programını kullanmak için hiç bir şey gerekmiyor çok basit önemli olan torrent link addınunu alacağın sitedir.

Şu an dünyadaki en iyi torrent sitelerinden biri "zamunda" dır ama üyelik olayı kitli çok fazla üyesi olduğu için kapattılar. Anca en az 2. derece üye olan bir kişiden davet alırsan girebilirsin.

Bunun dışında bir sürü torrent sitesi var onları kullanabilirsin.

İkinci zorluğuda alt yazı sorunu. Torrent filmleri farklı yerlerden farklı boyutlarda kayıtlar ile yapıldığı için indirdiğin formata uygun alt yazı bulman gerekiyor. Bu alt yazı işinde de en iyi site turkcealtyazı nokta org dur o siteden piyasa çıkan hemen hemen her torrentin alt yazısını aynı zamanda konusunu imdb gibi büyük sitelerin verdiği puanları görebilirsin.

İyi seyirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• birazdan fikir sanat eserleri koruma kanunu kapsamında seni içeri atacaklar. haber verdim emniyete...

korsana hayır !

Şaka şaka.. bak torrent var, idm var. bir de ne olmuyor?

0|0
    0|0
  • www.film46.com bu siteden linkler yardımı ile indirebilirsin. Burada bulunan linkleri en hızlı skymonk programı ile indirmek mümkün oluyor...

0|0
    0|0
  • İdm en basitidir,ekrandaki her çeşit videoyu indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Film indirme programı diye bir şey yoktur. UTorrent programını indirin. Sonra filmi aratırken sonuna torrent yazın gelen sitelerden torrent dosyasını indirip program içine atın inecektir.

0|0
    0|0
  • Torrent olaylarını iyi bilen birisinin sana anlatması lazım. Sonra Zamundanın gücünü kullanırsın :) Tabii yabancı film izleyeceksen ve altyazı sıkıntı olmayacaksa.

0|0
    0|0
  • youtubeden yada başka sitelerden bulup idm ile indiriyorum

0|0
    0|0
  • Film indirme olarak torrent'i kullanabilirsin.

Fakat anlamadığım nasıl flash diske kopyalayamadın? Biraz daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olabilmemiz mümkün.

0|0
    0|0
    • filmi indiremedim ki kopyalıyım :)

• Tamam, indirirsin yukardaki yazdığımla. Biraz araştır. Nedir, ne değildir.

• Korsana Hayır-mış

0|0
    0|0
  • korsana hayir

0|1
    0|0
  • şimdi sana anlatırımda anlamazsın :)

0|0
    0|0
  • En iyisi internet download manager. Gerisi yalan :)

0|0
    0|0
    • hm onada bakıcam :)

• Bende full versiyonu var. Eğer ulaşabileceğim mail falan varsa sana en stabil versiyonunu yollayabilirim :) Program manyağıyımdır da biraz :)

• İnternet Manager Downloader programıyla indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • jdownloader ile indir hem içinde video mu mp3 mü filan diye de seçenekler var

0|0
    0|0
  • "Torrent" diyeceğim. "O ne, nasıl kullanırım?" diyeceksin. =/

0|0
    0|1
    • arkadaş altta biraz anlatmış teşekkür ederm :)

• Huh korkmuştum ben de.

• ama birsürü torrent var.hangisi inmeli.link bilgisi verebilirmisiniz lütfen?

Kızlar Ne Diyor 3

• link buradan utorrent indir..

link buradan istediğin filmi arat ve download torrent de...

utorrent ares gibi bir programdır orada filmi inince torrent ile aç tamamdır.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bunu yapacm

• Torrent var ama kullanması zor geldi bana sonra dedimki abim biliyo ne de olsa o uğraşsın ben film seçeyim dedim sildim gitti :))

0|0
    0|0
  • torrent kullanmayi biliyor musun? anlatabilirim.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum :/

• utorrent indir bilgisayarina yukle.

sonra isohunt.com'dan film arat torrentlerini bul indir ve bunlaru utorrent ile aç. inmeye baslayacaktır.

• teşekkür ederim

Yükleniyor...