Arkadaşlar arkadaşlar yardım eden?

Arkadaşlar benim kelime haznem çook zengin ama iş konuşmaya , cümle kurmaya gelince o kadar basit cümleler kuruyorum ki ben ben bile yuhh diyorum. ben niye o malum kelime haznemden yararlanamıyorum? :-(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunu kendine sormalısın. özgüven eksikliğin var ortamlarda çok konuşup özgüvenini atlatman gerek, gerisi kolay ve kendiliğinden olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitaplari sesli okumani tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • canım kesinlikle diksiyon dersi almalisin bak benim arkadas vardi konusmayi bile bilmezdi adam 1 ay gitti süper sese ve süper ortamlara sahip oldu benden cok kiz arkadasi var simdi. d. d

0|0
    0|0
    • İyide diksiyon Süper nasıl kullanacağımı biliyorum ama çıkmıyor ağzımdan basit basit konuşuyom süper diksiyonumla

• o zaman senin sosyal toplum eksikligin var bana kalirsa canim bir sosyal aktivitelere yazil ben sana yüzmeyi öneririm.. veyahut voleybolu biraz sosyalles :) neyse sormak istediklerin olursa yazarsin cevaplarim sonra sarjim az gorusmek uzere.

• Tenis düşünüyorum o da burada yok. Biri beni öldürsün

• Ayna karşısına geç kendi kendine konuşma provası yap

0|0
    0|0
  • Beynin yavaş çalışıyor düşünüp konuşmayı dene

0|0
    0|0
  • Anlayarak yavaş yavaş bol bol kıtap okumanı tavsıye ederım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mesele kelımelerı bılmek degıl o kelımelerı nerde kullanacagını bılmek agsvsvhd ramız dayı 😞😞😞

0|0
    0|0
  • Sesli kitap falan oku ya da evde sesli bir sekilde ayna karşısında konusmalar yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...