Şahit olacagım mahkeme kaç dakıka surer sizce?

işyerımde patron şöföre saldırmıstı soforde mahkemeye vermıs patrona benı sahıt gosterme dedım gostermıs ayrıldıgım ısten ona ragmen sizce nasıl bır yol ızlemelıyım tedırgınım açıkcası? bır de yemın ettırıyorlar mı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• yalancı şahitlik en büyük günahlar arasındadır ne gördüysen doğruyu anlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğruyu söyle ne demek nasıl bir yol izliyeyim gördüğün neyse olduğu gibi anlat.

0|0
    0|0
    • cok tutarlar mı acaba benı, bı de zaten o ısyerınden paramı da alamadım nasıl olacak bılmıyorum ya? burada calıştıgım ış yerıne de soyleyım mı mahkemeye gıdecegım dıye kötu bır ımaj olur mu acaba?

• Mahkeme belirsizdir. Muhtemelen bir saat sürer.

0|0
    0|0
  • Tabii, yemin ettiriyorlar. Git gerçekleri söyle

0|0
    0|0
  • dogruyu söyle çelişkili konuşma sonra sende suclu duruma düşersin

0|0
    0|0
  • para iste. para karşılığı yap.

0|0
    0|0
  • 1 saat

0|0
    0|0
  • insanlık için yap en azından seninde başına gelebilrdi böle durum

0|0
    0|0
    • ya yapacagım ama zaten işyerınden paramı alamadım bir de benı sahıt gostermısşer gosterme dedıgım halde acaba bana dusman olurlar mı ya?

• düşman olabilirlerde tabi etrafta psikopat çok ama başıma bela olurlar diye kimse şahitlik yapmasa şu an bir sürü suçlu dışarıda cirit atıyor insanlara zarar veriyor olurdu adaletin yerini bulmasını istemiyorsun sanırım sana dokunmayan yılan bin yılar yaşar bin yıl bitince gelir sana dokunur

Kızlar Ne Diyor 3

• Yemin edeceksin. Duruşma ne kadar sürer belli olmaz da sen girer cıkarsın. İfaden alının

0|0
    0|0
    • yanı işe gıdecegım desem hemen bırakırlar mı?

• Olay ceza davası doğal olarak ceza mahkemesinde ifade vereceksin zaten. muhtemelen duruşma olur. Duruşma saati ne yazıyor

• sabah 8:45 yazıyor bır de şahıt oalana parada verıyorlarmıs sanırım

• Doğruyu söyle tabii ki.

0|0
    0|0
  • işten ayrılmışsın zaten ne şahitlik yapacaksın yapacaksanda yalancı şahitlikte hiç etik değil yemin ettirseler ne olur ettirmeseler ne yalan yalandır yalancı da yalancı ettiriyolar diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...