Kovboy filmlerinde kimden taraf olursunuz ?

Çocukluğumuzda;

Trt 1 de pazar günleri kovboy filmleri çıkardı

Ben hep kızılderililerden taraf olurdum

Siyular komançiler

Şef kızıl gagalı kartal :)

Kabilenin güzel kızı saçını süpürge eden hatun :)

ilginç isimlerine ben de katkıda bulunduktan sonra

Sizin fikirlerinizi sormak isterim

Kovboy filmlerinde kimden taraf olursunuz ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• amcam izletirdi ben de çok severdim gerçi. kovboyların tarafında olurdum sanırım bu da amcamın etkisi

0|1
    0|0
  • onlar hâla trt1de pazar günleri çıkıyor, sabah 10da veya 9da başlıyor.

0|1
    0|0
  • Hala çıkıyor Trt1'de. Taraf falan tutmuyorum, zorunlu olarak izlediğim filmler arasına alıyorum.

0|1
    0|0
  • bide atlari tek renk olmazdi :)

kizilderilierin tarafinda olurdum tabiki

0|1
    0|0
  • İzleyen olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • o benim cowgirl -this is hell we are in

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben hayduttan yanayım, ne istediğini bilen insana saygım var. Ayrıca süvariler geliyor ben kaçar, abdestim yok...asdfghjk

1|0
    0|0
  • Nedense kendimi hep kızıl dereli gibi hissediyorum:) İşin şakası bir yana küçüklükten beri kızıl derelilere karşı bir hayranlık var geçenlerde de Kızıl dereli-Türk ilişkisi hakkında bir yazı okumuştum onda da Kızıl derelilerin Türk olduğu vs. yazıyordu. İmkanım olsa kızıl derelileri ciddi ciddi araştırmak isterdim:)

0|1
    0|0
    • benim imkanım olsa gider tanışırım,eger dünyaya onlar hakim olsaydı emin ol daha iyi olurdu

• valla güzel filmlerdi. Ben kızılderililerin tarafında olurdum hep. Yaşayış tarzları, giyimleri çok ilginç gelirdi bana her zaman. Hiç gülmezlerdi..

0|1
    0|0
  • kesinlikle kızıl derililer,boğa güreşlerindede boğayı tutarım

0|1
    0|0
  • tabiki kovboylar tarafında..onların puro içişleri viski içişleri dar pantolonları umursamaz cool tavırları ve ustaca silah kullanmaları beni benden alıyor.. bir kaç dolar fazlası için diye bi film var çok güzel ilze

0|0
    0|0
  • ben kim en iyi silah kullanırsa onu tutarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...