Hangi yabancı dizileri izliyorsunuz ve tavsiye eder misiniz ?

Cnbc e den olur e 2 den ya da torrentten falan indirebilceğim güzel yabancı diziler

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• sharlock,game of throne,how ı meet you mother,spartacus,big bang theory,newsroom,dexter,madmen?

ne tarz sevdiğine bağlı biraz da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dizi takip etmeyi sevmem pek..hem bağlanıyorsun hem zırt bitiyo yarım saatte..ama cnbc nin dizileriniseverim.. DVD yada netten izlerim peşi sıra..o dönemler sabahlarım genelde..bitene kadar..:D:D

nip/tuck 6 sezondu galiba.. bir hafta bitirdim diyeyim anla sen..

0|1
    0|0
  • Hiç bişey izleyecek vaktim yok.

0|1
    0|0
  • Netten izleyebileceğin 25 bölümlük kore dizisi öneririm.

Flowers over boys

1|1
    0|0
  • the mentalist

0|1
    0|0
  • Merlin, The Vampire Diaries, Supernatural, Shameless, How I Met Your Mother, The Secret Circle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dizimag ta izlesene indirmeden çok kaliteli bir site bütün dizileride bulabilirsin ben supernatural.dexter.the walking dead takip ediyorum şuan

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Dvd de daha güzel oluyor bilgisayar da zaten nette yoruyoruz başımızı o yüzden ama yine de öğrendiğim iyi oldu arada izlerim

• rica ederim

• artı orda dizilerle ilgili forumlar var takip edebilir yorumlara katılabilirsin eğlenceli oluyor

• Spartacus, nip/tuck, coupling, dexter, house, prison break, lost, how ı meet your mother bu dizileri izledim tavsiye ederim hepsini de. Nip/tuck la başlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • how ı met your mother

0|1
    0|0
  • Walking dead...3. sezon başladı.

üstüne tanımam..

0|1
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
  • Rosalinda panpaaaa .

0|0
    0|0
    • Ulen sen bunu söylerken benim google dan araştırmayacağımı mı sanıyorsun bilmesem de.. Hadi canım başkalarına yedir bu numaraları

Yükleniyor...