• Sor
  • Bence

Ankara'da nerede fal baktırılır?

Tanımadığım birilerinin bana iyi bir şeyler söylemesine ihtiyacım var. Ankara'da Kızılay veya Bahçelievler tarafında fal baktırmak için var mı bilindik bir mekan falan?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Evet evet.. ben bu soruyu not almışım ve unutmuşum :PÇok çok pardon. :)Şimdi ben yol sokak ismi bilmem pek, kızılayda ata iskenderin karşısındaki binanın sağı ya da solu hatırlamıyorum tam evim kafe diye bir yer var. İçeriye girince biraz garip geliyor oturma takımları falan koymuş :P her neyse içeride bir sürü falcı ve medyum var.Adını hatırlayamıyorum ama ben esmer siyah saçlı dul ve ve bir oğlu olan bir kadına baktırmıştım..Ben gittiğimde çok yorgundu, sana o yüzden öğleden önce gitmeni tavsiye ederim..

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben birazdan Aşkabat caddesi (Eski 7'nci cadde) turuna çıkacağım bir göz atarım senin için.

• Bulamadım :(

• oranın adı aşkabat mı olmuş beya:))

• Evet..

• At bi 5 lira bakeyim be apla.

• Bahçelievlerde 7.cad.nin sonundan sola dönünce vardı ama kartını bulamadım:)

• oralara gidince bakınırım artıkın, sağolasın.

• Duruyorda 7.caddede değildi sanırım.

• ... Pekkomik buna ihtiyacın olduğunu sanmıyorum.Kahvenin tadında aramalısın keyfi.

• ya kimsenin ihtiyacı yoktur buna ama bazen en inançsızın bile neyi arayacağı belli olmuyor işte.

• Öncekileri Göster
    • :)

• ... Falcılar eksilemiş:)

Kızlar Ne Diyor 11

• Mükemmel bakan bir yer biliyorum ama yerin adını unuttum.. Yarın kızılaya gidicem, öğrenince buraya yazayım tekrar ;)Not alıyorum soruyu

• kızılayda çoğu cafede var ama bence baktırma

• Karanfil cad. git falcı kaynıyor :) Ben oralara giderdim bazen :D

• konur sokakta cadı kazanı var.. ikinci katta galiba.. yukarı bakarak yürürsen bulursun:)

• falcılar sırf iyi şeyler söylemezler . gitme ya ne yapcan falcıda ...

• ya vakit geçirmem lazım yediye kadar buralarda, hem gerçekten iyi kötü kendimi beni tanımayan birilerinden dinleyesim var. söylediklerine inanacağımdan değil, sırf meraktan yani:)

• bahçelide koyu kahve diye bir yerde süheyla diye bir falcı var.özellikle el falına çok iyi bakıyor.

• 22saat

fala inanmıyan ben şok oldum.. gülbaşak abla süper bakıyor çok güleryüzlü hoş bir hanım.. bahcelievler..3. caddede yeri arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.. googulda üst sırada.. tavsiye ederim.

• 3ay

kızılayda karanfil sokakta güneşabla diye bir cafe var..4. katta. cafee dediysem sadece fal bakılan bir yer. arkadaşlarım sayesinde gitmiştim. orda belguzar isminde bir bayana ısrar sonucu iskambil falı baktırdım. söylediklerini 1 hafta içinde yaşadım. şiddetle tavsiye ederim. titans simitçisinin 4. katı.

• ANKARA da falcı çok.ipini kıran falcıyım diyor..meraklı arkadaşlarım olduğu için onların yanında mecburen bende bulundum dinledim.hepsi değişik şeyler söylüyordu.arkadaşlarıma gülüp duruyordum.sonra sürekli adını duyduğumuz ama fiatı pahalı olduğu için tercih etmediğimiz güneşabla diye bir falcıya sadece kendini görmek için gittik.yanında çalışanlara fal baktırdı arkadaşlarım.güneşablayı görünce fala inanmadığım için fal baktırmadığımı söyledim.güldü haklısın dedi.şaşırdım.size hediye birkaç kart çekeyim dedi..3 kişiydik ayak üstü 4 kart çektirdi hepimize ve tekrar gülümseyerek odasına gitti.hepimiz şoktaydık.öğrenciyim ve bu parayı denkleştirip kesinlikle tek başıma ona gideceğim..

• Kızılay karanfil sokakta var bir cafede.

• hımm karanfil tarafına yakınım, bir bakayım. sağolasın:)

• istanbula gel sana çok güzel fal bakıyım.d

• olur annem, zaten normalde istanbulluyum:)

• peki memnuniyetle;)

Yükleniyor...