Var mi bana yardim edecek abilerim ablalarim yasit olan arkadaslarim?

Simdi abilerim ablalarim arkadaslarim kucuklugumden beri annem bana zorla klasik muzik dinletti siirler okuttu yani arkadaslarim top oynarken disarida ben bunlarla ugrastim hayatimda buyuk yer edindi ama bunlardan kopamiyorum simdi cunku cogu insan bunlara ilgi duymuyor kimse ile konuscak ortak yonum yok nelere yonelsem sizce kufur etmeye baslasam sacma sapan uyumsuz seyler giysem bilgisayar oyunlarina ilgilimi arttirip kizlara laf atsam falan beni aralarina alirlar mi sıkildim tek takilmaktan napim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim.. Annen senin kaliteli duyarlı, belli bir kültüre sahip bilinçli bir insan olman için çabalamış anlaşılan. Başıboşluğun, pespayeliğin hüküm sürdüğü bu dünyada boş beleş takılan, midesi ile cinsel organı arasında sıkışıp kalmış bir insan müsveddesi olmanı istememiş. Sen şu anda kendini yanlız ve uyumsuz hissediyor olsanda yaşın ilerledikçe karakterin oturdukça eğer ailenden edindiğin kültürü geliştirebilirsen, bakır paraların içindeki altın bir madalyon gibi parlayacak diğer insanlardan farklı olup saygı göreceksin. Aslında her insan çevresinde bir sürü insan olmuş olsa bile hakikatte yanlızdır. Bazı insanlar ise görünüşte yanlız olsada değerlidirler...

1|0
    0|0
    • eglenmeye vakit vermiyorlar bana kendime zaman ayiramiyorum kiz gibi bakim yaptiriyor bir de bana

Kızlar Ne Diyor 2

• @ygritte kiyamam ya, boşver kendin ol, yanina bir tane daha ruh ikizi bul tamam

0|0
    0|0
    • yok ki bulamiyorum iste

• Renkli ne ya ben rüya görmem ama neyse

• iyi geceler ozaman

• Doğru yoldasin bnce kendi cizginden çıkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• senden cok yok kendendini bozma bikaç sene sonra iş haytında tam salon erkeği olursun herkes peşinden koşar kardeş

0|0
    0|0
    • vallahi bir kez oyun oynarken gordu annem az daha dayak yicektim

• insanların hakkında söyledikleri seylerin ne önemi var hiç takma bikaç sene sonra yüzünü bile görmicen onlar oldukları yerde sayıcaklar ama sen hep ilerliceksn

• sende ne gaz verdin be abicim :) daha cok calisasim geldi neyse uyku vakti geldi ilgilendigin icin cok tesekkur ederim uyursan renkli ruyalar kalirsan iyi sabahlar sana :)

Yükleniyor...