Caz müziği mi diğerleri mi?

caz müziği beğenmeyip aptal saptal konuşanlara bikaç sözüm var bir toplanın bakayım hele...
öncelikle hepinizin müzik kulağına eşek arısı soksun ki böyle tarzları yapan insanları yıldıramayasınız...
Yıllardır hatta kendimi bildim bileli bu piyasanın her boyutunu gördüm, nice müzik araştırmaları yaptım, yazdım,çizdim, takip ettim, gelişime sürekli açık durdum ve hep bu tarz "sanat kokan, sıcak ve uyumlu unplugged parçaların" ülkemizde de çıkmasını bekledim (cover bile olsa)... ne yazıkki 2015 yılına kadar bekledim... ama cidden değdiğini anladığım bugünlerde şimdi beğenmeyip salak salak yorumlarda bulunan müzik teröristleri görüyorum... o beyinsizlere sesleniyorum "defolup gidin demet akalınlı serdar ortaçlı onur koçlu dünyanıza, defolup gidin clup ortamlarına irem dericiyle dıptıs dıptıs azgın teke gibi dans edin, ayşe hatun önalla hadiseyle kafe köşelerinde sevgilinizle duygusal dakikalar yaşayın, ne biliyim sizin müzik efsaneniz mustafa sandal kalsın, düğün şarkınız"şeker yapışmış sanki diline" gibi sözler içeren parçalar olsun gidin ya valla zaten bişey diyen yok artık size , zaten bir hendrix, bir yann tiersen bir miles davis dinlemenizi beklemiyoruz, blues gamlarında hayatınız olsun demiyoruz ama ne olursunuz şöyle güzel insanları bıktırmayın, küstürmeyin, bulaşmayın gelişime açık güzel ve gerçek sanatçılara artık...

1|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...