Kitaptan uyarlanan filmler kitaptan daha mı iyi yoksa daha mı kötü oluyor?

Kitaptan uyarlanan filmler kitaptan daha mı iyi yoksa daha mı kötü oluyor?

Güncellemeler:
Çoğunluk kötü oluyor demiş ben katılmıyorum çünkü Lord of the rings, Game of thrones gayet başarılı yapımlar

1|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğum bazı kitapların dizisini çektiler. Tam bir hayal kırıklığı. Film ya da dizi kitaptan bağımsız oluyor. Ikisini ayri ayri incelersek ikisi de kendine göre güzel. Film çekeceklerse bile çok fazla bağımsız olmamalı. Bence kitap dah güzel olaylari kafamda canlandirmayi dah çok seviyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kitabını okuduğum bir filmi izleyemem asla. Hayallerimde canlanan sahneler yanında vasat kalıyor filmdeki sahneler:)

0|0
    0|0
  • Genelde kitap daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Daha kotu oluyor. Kitabin icindeki detaylar filmde sadece ufacik bir kesit veriliyor tabikide bu filmin kisa omurlu olmasina neden oluyor. Kitabi her zaman tercih ederim ben ^_^

0|0
    0|0
  • Cogunlukla kotu olur 500 sayfalik bir kitabi zaten nekadar kisaltabilirler ki. İlla kitaptaki gibi detayli olmuyo ve kitabi okuyan insanlar genelde filmleri begenmezler ben hic rastalamadim kitabi olup guzel film olana. Ve karakter secimleri cok onemli kitapta hayran oldugum karakter filmde cikiyo igrenc bir tip butun zevkim kaciyo.

0|0
    0|0
  • Kötü oluyo

0|0
    0|0
  • Kitaplar her zaman daha guzel

0|0
    0|0
  • Tercihim kitaptir. ayni hisler duygular yok filmde...

0|0
    0|0
  • Tabiki daha kötü oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• degişir

0|0
    0|0
  • Bence daha kötü oluyor. çünkü filmde kitaptaki kadar detaylı olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...