Karmaşık şeylerde daha fazlamı detay vardır?

Karmaşık mı yoksa düzenli şeyler mi daha fazla detaya sahiptir?

Ben karmaşık ( düzensiz ) şeylerde daha fazla detay ( ayrıntı ) oldugunu düşünüyorum. Düzenli seylerinde düz oldugunu yani belli bir mantıga sahip oldugunu.

Güncellemeler:
https:// pbs. twimg. com/media/CDI-pmHWEAMCW6b. jpg ben bunda cok fazla detay oldugunu düşünmüyorum çünkü belli bir mantıgı var. Bana göre büyütülen hersey detaydır ( ayrıntıdır ) ama bunun cok basit oldugunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? yoksa benim tamamen kafam mı karısık (?)
bana göre detay en uc gibidir. basit değil yani. her yerde var ama en uc olan seyin detay oldugunu düşünyorum. mesalaı her detay birbirini olusturur gibi. en cok olusturma en güçlü detay..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Düzeni kurmak zordur karmaşığı kaybeder düzen sence aslında hangisi detay

0|0
    0|0
    • karmaşık seyler daha detaylı bence.. çünkü belli bir mantık yok. belli bir mantıgı olan seylerde tahmin vardır ama buna detay denilmez ki.. detay için hafıza gerekli değilmidir?

• dama tahtası demek istedim?

• İkisinde düzen durağan şeyler düzendir

Erkekler Ne Diyor 2

• Karmaşık olduğundan sana öyle geliyor.

0|0
    0|0
    • karmasık seyler daha fazla detaylı gelir yani?

• ben ikisindede detayın oldugunu düşünüyorum. büyütülen seyler hep ayrıntıdır ( detaydır ) ama sunu söylemek istiyorum.. en fazla detay en karmasıktadır?

• Evet detay hep var düzenli veya karmaşık olması bunu değiştirmez. Ama çok fazla detay karışık gelir.

• Detayalra takilma

0|0
    0|0
    • ama sorum bu değildi ya da almak istediğim cevap :/ sadece sunu sormak istiyorum (?) Karmasık seylermi daha detaylıdır yoksa belli bir mantık olan mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...