Elektro gitar için metronom çalışması nasıl olmalı?

Arkadaşlar merhaba.önceden klasik gitar geçmişim var az çok son 2 aydırda elektro gitara kafa yormaya başladım. sorum şudur;metronomda çalışırken hep aynı egzersizleri yapmak beni ne kadar geliştirir.
sizin farklı egzersizleriniz varsa söylermisiniz.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• metod kitabı al. Metod kas. Istemedigin kadar egzersiz mevcut. nota bilginide geliştirmiş olursun bu sayede. ne metodu olduğu sana bağlı. Rock, metal, jazz, blues metodu gibi bir suru metod kitabı var.

0|0
    0|0
  • Metronom seni ritmik anlamda geliştirir , mesela grupta digerlerine uyum saglamakta zorlanmassın metronom calismalari sayesinde , ve ritmi karisik olan bolumler gelebilir sarkida , metronomla ritim kasan biri o sorunları da atlatır gibi gibi

0|0
    0|0
    • Arkadaşım bişi sorucam. metronomda nasıl çalışmalar yapmalıyım. mesela 6. telde 1234 basıyorum ben genelde 4 parmak çalışırken. bunun değişik antremanlarını yapsam nasıl olur. yani 6 telde 1-2 5. telde 3-4 öyle değişik antremanlar nasıl olur. ya da senin bildiğin güzel antremanlar varsa söyliyebilirsin

• Ben 1-2-3-4 yaparak ustten alta, alttan uste gecerdim hizini zamanla arttirirdim , bu antrenman yetti bana , ben şarki cala cala gelistirdim genelde ritmik becerilerimi , ben klasik gitar çalıyorum , ama genelde elektro şarkılar çalarım , selim ışık gitar derslerinde bunla ilgili faydali şeyler bulabilirsjn

Yükleniyor...