Kitap önerisi olan var mı?

Yarın kitap almaya gidicem kırtasiyeye, gitmişken okuma kitabıda almak istiyorum.

Eroin ile Dans'ı okumuştum en son ve gerekten çok etkilenmiştim onun tatlarında başka bi kitap öneri olan var mı ?

Güncellemeler:
Tarihi romanları sıkıcı buluyorum ne bileyim böyle teknolojik-bilim kurgu da sevmem.

1|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Michael Ende - Momo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• peygamberimizin hayatı. yada islam ilmihali de olabilir.

1|1
    3|0
  • Tarihi romanı sıkıcımı buluyorsun ozaman sen okur değilsin tarihi anlatan kitaplar okunmazmı çok ayıp

0|0
    1|0
  • empati veya olasılıksız her iki kitabın yazarıda aynı kişi (Adam Fawer) okumanı şiddetle tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • 1. Zar Adam( değişik bir hayal dünyası)

2. Empati

3. Metal Fırtına

4. İstanbul Hatırası

5. Gökdelen

0|0
    0|0
  • Meave Binchy'nin kitaplarını öneriyorum

Yalnız kadınlar sokağı

Geri döneceksin

İtalyanca aşk başkadır

Bir dilek tut benim için

kırtasiyede bulamazsın sanırım ama bir bak.

0|0
    0|0
  • serenad-livaeli kitabı sonra, yaşar kemalin tüm kitapları aziz nesin tüm kitapları, iskender pala, ahmet ümit, ayşe kulin, bunların kitaplarını okudum güzeldi sıkmadı akıcı hoşuma gider bu yazarlar

0|0
    0|0
  • Olasılıksız , Zar Adam ya da Empati'yi dene.

Ayrıca felsefe seversen F.Engels ve Karl Marx'ın manifestosunu önerebilirim.

0|0
    0|0
  • paulo coelho - simyacı kesinlikle oku.. zaten paulonun tüm kitapları harika tavsiye ederm.

0|0
    0|0
  • Bozkırın sırrı..mutlaka okumalısın..gerçek bir geçmişi roman bazında anlatıyor..

0|0
    0|0
  • Bir çift yürek okuyabilrsin..

0|0
    0|0
  • felsefe ile ilgili harika bir roman sophienin dünyası

1|0
    0|0
  • Kurk Mantolu Madonna.

Valla bir erkek olarak gozlerim doldu kitabin sonunda. Kisa guzel bir kitap

0|0
    0|0
    • o kitap bende var bi kitapçının önerisiyle aldım başladım ama başı çok sıkıcıydı bıraktım, harbi o kadar güzel mi ya?

• Baslari oylesine yazilmis. Asil olaylar adam gunlugu okumaya baslayinca basliyor. 150 sayfalik bir kitap yahu bi gunde bitirirsin tekrar dene bence

• Konusu falan nasıl kısaca bir anlatır mısın. Almayı düşünüyorum da bilemedm ondan soruyorum :)

• olasılıksız.

0|0
    0|0
  • suç ve ceza, kumarbaz dostoyevski .. A.s.k. Neyin kısaltması,belki birgün özlersin Tuna kiremitci .

0|0
    0|0
  • roman okurmusun roman

0|0
    0|0
  • Angelanın külleri yazarını unuttum..anlatım biçimi çok eğlenceli (gerçek bir hikaye)

0|0
    0|0
  • Cin ali yaylada yi oku mukemmel :-)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle tavsiye edeceğim bir roman var. Bu zamana kadar nasıl okumamışım inanılmaz. Alıyorum roman fakat 3-5 sayfa sonra sıkılıyordum. BaşıBozuk romanını tanıyana kadar.

Gittigidiyordan satılıyor: urun.gittigidiyor.com/kitap-dergiler/basibozuk-muhammed-ali-polat-67568025

İdefix, kitapyurdu, dr mağzalarına da 1 hafta sonra gelecekmiş fakat ben gg den daha ucuza aldım ilk satıştan.

0|0
    0|0
  • godfatheri oku .

0|0
    0|0
  • Küçük Mucizeler Dükkanı

1|0
    0|0
  • Kahperengi.

Oku ben de yeni başladım. daha yeni başladım sayfa 30-40 arasında bir yerlerdeyim harika sürüklüyo yazarı da yanlış hatırlamıyorsam Hande Ataylı olması gerekiyordu

0|0
    0|0
  • grange'in başta siyah kan ve leyleklerin uçuşu olmak üzere tüm kitaplarını öneririm. (sisli gelen yolcu'yu henüz okumadım, bu kitap hakkında yorum yapamayağım)

0|0
    0|0
  • Yitik Cennet.. çok az kişinin bildiği iyi ki okumuşum diceğin ve bana gelip teşekkür edeceğin bi kitap :)

0|0
    0|0
  • açlık oyunlarını oku çok güzel ve sürükleyici bir kitap aslında 3 seriden oluşuyo açlık oyunları, ateşi yakalamak, alaycı kuş. bence çok sürükleyici bir kitap bu 3 kitabı 1 haftada rahatlıkla bitirmiştim yani :)

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi bende yaptım desem ? :D

1 haftada bitti 3'üde.

• Hadi ya :D insan elinden düşüremiyor gerçekten :D çok güzel bi seriydi ama sadece sonu daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum :)

• Evet kesinlikle. :)

• oğuz atay tutunamayanlar

0|1
    0|1
  • bir genc kızın uyuşturucu günlüğü cok güsel etkileyici ders verici bnce oku

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • Piraye

Yüreğim Seni Çok Sevdi

Eroin

Mavi Saçlı Kız

Bir Prense Aşık Oldum

Boleyn Kızı

0|0
    0|0
  • eroin güncesi, mo'nun gizemi, kedi, günaha son çağrı, yüreğinin attığı yer, italyanca aşk başktadır, doğu ekspiresinde cinayet. bu ara grinin 50 tonu ile meşgulum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...