Facebook'ta pek popüler olmayan biri için fikriniz ne olur?

facebook profilim şöyle:genelde kısa mizahi kendi yazılarımı yazarım, sanatsal, ilginç fotoğraflar ve çok sağlam dans-müzik videoları paylaşırım, tarz bu. insanların takip ettiklerini biliyorum, ancak çoğu gizli takipçilerimin. bu belli oluyor, fotoğraflarımda moda fotoğrafları gibi, ancak nedense sıradan profiller kadar popüler değilim, siz olsanız popüler olmayan böyle biri için ne düşünürsünüz...? :(

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Face üye değilim

Popüler olmak istiyorsan

Sanatçı ruhlu isen

Kendi blog sayfanı aç

daha güzel

1|0
    0|0
    • blog süper tam bana göre, biraz aydınlatır mısın?

• hayır kızlar soruyor sitesini kast ettim face'ten daha iyi formatı

bu site yani :)))

• gerçekten ya! burada o kadar güzel fikir alışverişi yaptım ki ben, çok akıllı insanlar var burada.

Erkekler Ne Diyor 11

• daima bir beğenilme beklemek için sanatçılar yada siyasetçiler gibi yapmalısın bu işler biraz siyasi aslında..

1|1
    0|0
    • senden ilginç fikirler çıkacak, lütfen devam et.

• +1 merak ettim nerelere ulaştın :))

• valla abi, kadının şimdi kaybettim ama kadının birisi havlu ve iç çamaşırı koleksiyonu yapıyor,bunu gün gün fotoğraflamış, hepsi üzerine bir yazı yazmış,birazını okumaya çalıştım ilginç, ingilizce ama kolay anlaşılıyor...

• Facebook'ta popüler olmanın sana kazandıracağı hiçbirşey yok bundan emin olabilirsin...

0|0
    0|0
    • biliyorum mantıklı da ben... bu benim kişiliğim, ilgi odağı olmalıyım, sosyal hayatta öyleyim... bu bir ihtiyaç gibi anlıyor musun, yapı...

• Facebook'ta popülerlik? Gerçek hayatta insanlar etrafındayken ne kadar değer görüyorsun ondan haber ver. Facebook değil dışarısı önemli.

0|0
    0|0
    • amacım değer değil, gerçek hayatta sosyal ilgi canlıdır, facete de hep canlı olsun istiyorum... :((

• Uzmanlık alanım değil ne yazık ki..Kurumsal anlaşmamız olan bir şirket bütün yazılı, görsel ve dijital tanıtımlarımızı birlikte yapılacak biçimde işi aldı. Her işin bir uzmanı var yani. Ben anladığım işten konuşurum. :)

• :)

• pek popüler değildir bu kadar

0|0
    0|0
  • popüler olsa nolucak ya popülerin diğer adı kaşar demek zaten önüne gelen erkekle çıkıyodur 8.-9. el istemeyiz :) sıfır olucak :))

0|0
    0|0
    • belki de popüler kelimesi yanlış oldu, ya adam ottan boktan bir foto koyuyor sayısızca yalaka, ben yazdıklarım, seçkilerim, yarattıklarımla takip edilmek istiyorum, kızın teki zoraki bir evlilik yapıyor, 1-5 yıl sonra dakıytırık bir foto 50 tane işi, mutluluk dileyip beğeniyor, sanki şimdi evlendi? nerede kaşarlık?

• bu dediğim evlilik foto örneği... deli divane dedikodusunu yapıyorlar, çünkü kız hamile kaldı evlendi, milletin diline sakız oldu, kimseye öyle yalakalık yapıldığını görmedim, anlayamıyorum. gerçek, mutlu bir evlilik yapsa çoğu çekemez. gıkını çıkarmaz... insanları anlayamıyorum...

• kim çözmüşkü insanları boşver :)

• Facebookta popüler olcan da noolcak anlamıyorum..çok istiyosan p*rno içerikli sayfalara katıl anında bin tane takipçi, elli bin tane de birlikte olma teklifi al... promosyon ;)))

0|0
    0|0
    • anlama sen, anlayan anladı burada zaten :)

• Aman girmeyivereyim dünyanıza, saygınlığınızı benim yüzümden yitirmeyin he mi, istediğin kadar salla burda kimse çükünü kesmez merak etme

• boyle bısey yazan ıcın kesın ergen dıye dusunurum popılerlık ne ya facebook uzerınden unlu olmaya mı calısıyorsun anlamadım ben sacma

0|0
    0|0
    • ya çok doğru diyorsun, ancak ben hep ilgi odağı olmaktan hoşlanan biriyim, bu tipik özelliğim belki zaaf :((

• tıpık ozellıgın degıl salaklıgın afedersınn ilgi odagı nedır yaa haha ustsuz fotolarını koy o zamn ılgıden geberırsın

• sen ilgiden anladığın bu demek ki, bay ultra-anti-salak, ben fikirlerime ve estetik sanatsal mevzulara dikkat çekmek istiyorum. lütfen daha fazla yanıt verme.

• karşılıklı beğeni yap :D

0|0
    0|0
    • nasıl yani, insanlara beni beğen demem küçük düşürücü olmaz mı?

• benim tanıdığım biri var 181 beğeni, görsen suratına bakmazsın, ciddi böyle midir ya?

• Sen arkadaslarinla ilgilen onlarda seninle mecburen ilgilenmesi lazim ozaman

0|0
    0|0
    • bir iki yaptım daha da havalanıyor bazı insanlar

• Herkesin baktığı olmaktansa resimlerini sadece bana açan birinin olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • görmeden yorum yapamayacağım facenin linkini at hele

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Face'i takan kim

0|0
    0|0
    • gözünü bana dikmiş, bazı gizli takipçilerim var. ve iyi niyetli olduklarını söyleyemem.

• insanın facebookundan önce ben kendisine bakarım.. onun hiçbir önemi yok

0|0
    0|0
    • dudak bükeceğin bir insanın sürüsüne bereket, face yalakası olunca... insan sinir oluyor ister istemez...

• Ben 1,5 yıldır kullanmıyorum gayet memnunum keyfimde yerinde çünkü baydı popülerlik meseleleri :/

0|0
    0|0
    • benim paylaşımlarım daha spesifik, hani oradan buradan şeyler değil. herkese hitap etmiyor, bu yüzden bunun karşılığını hak ediyorum.. ama bazı insanlar fesat mı ne ya!

• boşver kendini kaptırma hesabını dondur bir süre

• hiçbişey. facebook popülerliğide ne ya? takılma öyle şeylere boşver.

0|0
    0|0
    • ne güzel demişsin, ancak değer verdiğim şeyleri paylaşıyorum ve bol bol geri dönüş olsun, zenginleşelim istiyorum.

Yükleniyor...