Yurtdışına çıktınız mı? Gitmek istediğiniz yabancı ülkeler ve şehirler hangileri?

yurdışı tecrübeleriniz ve gitmek istediğiniz yerler ... :)

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• bende yurt disinda kaliyorum, yurt icini gezmek istiyorum:(

0|0
    0|0
    • herkes yurt dışı hayali kurar sen sıkılmışsın arada yazık sana :)

• aynen:) avrupada gezme hayalim yok artik, varsa yoksa istanbul canakale, antalya, izmir .. ulkemin karis karis yerlerini gezmek istiyorum. yurt disinda cevremizden buyuk bir grup Turkiyeye gidiyor, geziyor. galiba biz ulkemizin kiymetini bilmiyoruz, okadar cok yer varki, degisik degisik gezilecek, nedense yurt disi isteniliyor. halbuki yurt disinda bir ulkeye git, batisinada gidersen ayni dogusunada gidersende ayni.

• çok doğru konuştun .

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• Malezya ve japonya :D

0|0
    0|0
  • Hollanda da 2 yıl Amsterdam da kaldım. Delft kasabasında Teknik Üniversite eğitimi aldım.

Yurt dışında özellikle Schengen ülkeleri ve Amerika gezilesi yerler. İlerleyen dönemlerde kız arkadaşımla dünya turu hayalim bile var :)

0|0
    0|0
  • mısır çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • çıktım. görmek istediğim yer ise çok

0|0
    0|0
  • macaristanı çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Gürcistana gittim. Sırada Amerika, Avusturalya, Rusya ve Ukrayna var.

0|0
    0|0
    • batum a mı gittin :)

• Bundan sonra her Rizeye geçtiğimde gideceğim boşa Rize de durmanın anlamı yok :D

• gitmek görmek lazım sürekli oranında güzelliklerini :)

• Ukrayna Harakov

0|0
    0|0
    • ne var orada :)

• Bence gerek yok.Bir yerde sabit kal.Avrupada zaten ülkeler birbirine çok yakın.Bir hafta sonu atlarsın trene gezersin.Bir yerde sabit kal birazkii... anladın sen onu :D

• :):):) o da doğru.litvanyada erasmus yapan ark. var orası da güzelmiş hatun bakımından :9

Yükleniyor...