Bu söz ne demek arkadaşlar?

romantik olmaya gerek yok sevgilim birbirimizi hayvan gibide sevebiliriz :) ( bu cümlede çok seven birişimi var yoksa başka birşey mi? ne anlatılıyor tam olarak anlamadım aklımı karıştırdı bakalım bulabilicekmiyiz ) :d

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanlar olaya mevzuya bodoslamadan girerler tartışma münazara münakaşa anlaşma yoktur öpecekse öper sevişecekse sever insanlarsa olaya konuşarak düşünerek duyguları ön plana çıkararak girerler bunun sonuda romantizme dayanıyor..Örnek vermek gerekirse bir hayvan benimle çıkarmısın demez gözüne kestirdiyse o onundur yada ön sevişmeden anlamaz diş bilediyse altına direk alacaktır..Soruya gelirsek romantik olmaya gerek yok hayvan gibide sevebiliriz deniliyorsa hayvan gibi sevmek romantizmden daha romantizm olarak algılanıyor demekki..Analizini yaparsak ona göre romantizm, görür görmez sarılmak bakar bakmaz öpmek bakışlarda ve temaslarda hırçınlık sevgi ve aşk patlamasıdır..!

1|0
    0|0
    • Sapık diye algılamım o zaman :D

• Tamam o zaman icim rahatladı valla :)

• İyi bakalım:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Anti romantik bir öküz, hayvan olduğunu ama seni sevdiğini ima etmiştir.

2|0
    0|0
  • Kendimizi kasmayalım akışına bırakalım diyor hayat öyle daha güzel diyor romantik kalıplara sokmaya gerek yok diyor her ilişki romantik olacak diye bir kanun yok diyor

1|0
    0|0
  • Benim anladıgım adam sadece cinsellikle ilgileniyor. yani cinselligi seviyor. gerisi boş bunu demek istiyor

0|0
    0|0
  • bence demıskı ... yok bu sarkı bızım olsun yok gunesın batısını beraber ızlıyelım gıbı konularla benı yorma..gel askının karsıgını benım adalelı kollarımda bul askım ... demıs .. yanı bu eleman dırekt olayın ıcınde...

bence bu olay budur :D

1|0
    0|0
    • Seven bir insan diyebilirmi bu sözü? :D

• seven ınsanın okuzluk durumuna gore degısır bu konu ...mesela ben balık burcuyum ben yapmam ama eleman yapar benım bır suru arkadasım da yapar yanı bunu ...kımısı sıkılır boyle sacma romantıklıklten ..

• seven birisi bende bazen hayvan gibi acıktım derim

1|0
    0|0
  • takıl gitsin işte.

0|0
    0|0
  • sevmek derken sevişmeyi kastetmiş sanki.. yada odunizm felsefesini terketmeyecek bir arkadaş olabilir bu o yüzden pek uçma demiş..

0|0
    0|0
  • tarzına baglı. espri yapmayada calışömıs olabılır. ama odunca yıne . özünde sakatlık yoksa duzelır elbet .

0|0
    0|0
  • romantıklıkten cıkmıs...okuz olmuss..ınek arıyo :(

0|0
    0|0
  • oha abaza lan bu :D

0|0
    0|0
  • diyor ki hardcore istiyorm

0|1
    0|0
  • herkesin sevgi anlayışı farklı tabi : /

0|0
    0|0
  • bence kafa yapmış romantik olamadığı gerçeğinden seni uzaklaştırıp espiriye vurmuş olayı

1|0
    0|0
  • sanırım mart ayının yaklaştığını işaret ediyo öküzümsü kedi:))

0|0
    0|0
  • sevişelim yeter bu sahte ve klişe romantizm demiş

0|0
    0|0
  • hayvanlar birbirini sex yaparak sever sana da öyle demiş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...