Aşk-i Memnu'da herkes karşiliksiz aşk yaşiyormuş :D Sizde farkettiniz demi?

Ya kaç yildir Aski Memnu izliyorum 10nuncu izleyisim filan heralde. Demin Kanald'de izlerken farkettim bir sahne vardi herkes toplanmiş bir arada ve hepside aşik oldugu kisiye bakiyor ve hepside karsiliksiz ask yasiyor. Herkesin bir seveni var ama herkeste baskasini seviyor.
Yazik dizi karsiliksiz askla dolu resmen ;)

Cemile Beşire aşik.
Katyanin gözude Beşirin üzerinde.
Ama Beşir Nihale aşik.
Nihalde Behlule aşik.
Elif'te Behlule aşik.
Ama Behlulde dizinin ilk bölümlerinde Bihtere karşiliksiz aşik.
Bihterde gönlünü Behlule kaptirmadan önce Adnani seviyor.
Dizinin sonlarina dogru Behlul Nihale yüz verdigi icin Bihterde karsiliksiz ask acisi cekmeye mahkum oluyor.

Adnan'da Bihteri seviyor fakat Bihter gönlünü Behlule kaptirdiktan sonra artik Bihterden bir karsilik alamiyor.
Mademoiselle'de Adnan'a yillardir karsiliksiz hissler besliyor

Bu ne abi ya? Bu ne karmaşa böyle? :D Sonunda kazanan bu durumdan karli ciksn Mademoiselle oluyor galiba, Adnan kendisine kaliyor :D

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Balıkçıyla o şişko karı bir karşılık galiba😄😄

1|0
    0|0
    • Evet evet :D sağol ya sesli güldüm:D

• Hahaha aynen. Yemin ederim onu ne zaman gorsem "Ya inanmıyorum ya şanslı kız MAŞAALLAH" diyorum. Partnerlerini gördüğüm zaman inanamıyorum. Genelde hep partnerleride uzun boy yakışıklı erkek, tamam Hazalında yüzü hoş ama boy vücut :/// Ama bak gör o küçük boyuyla kimlerle oynuyor neler yapıyor. O uzunlukta adamlara başka kızmı yok ya, bir sürü Hazaldan güzel ondan daha uzun boy kızlar var. Topuklarla bile çok kısa ya, diyorum işte kız şanslı. Bence dizi yönetmenleri castcılar takoza bayılıyorlar. Illa Hazal olucak illa ayağının altında takoz olucak takoz koyucagiz diyorlar 😂😂😂

• Ama öyle deme ya 😒 benimde yüzüm güzel boyum birazcık kısa. Ve erkek arkadaşım 186 boyunda uzun baya.. Hayatıma girmek istiyenlerde hep uzun boylu oldu. Erkekler minyon tipli kizlari daha çok sever bunu unutma😃 benide cast ajanstan çagırdılar kaç kere. Erkek arkadaşımla aramız bozulur diye gidemedim. İnsanla süs bebeklerindn, makyaj güzellerinden bıkmış. Aradıkları doğal minyon tipli sempatik kızlar. Ondan dolayı Hazalın gideri var anlıyor musun canım 😆 Ve ben hiç boyum kısa diye gocunmadım ben böyle seviliyorum çünkü. Devede de boy var ama her yeri eğri canım 😇 Hazal çok güzel çok uzun olmayabilir ama doğal ve sempatik ve bundan kazanıyor 😍

Erkekler Ne Diyor 7

• aşçı bahçıvana bahçıvan şoföre şoför uşağa sonra hepsi uşağa...
    aile ahlak yapısını bozan ilk dizilerden benim bildiğim...

0|0
    0|0
  • rıza kaptan vardı orda herkese çakar dizi biter demiştim olmadı
    O denli bir diziydi.
    aşcı bahçıvan, bahçıvan şoföre, şoför uşuğa, sonra hepsi uşağa.

0|0
    0|0
  • ln sabahın köründe metrobüste milletin birbirini kestiği gibi ne o öyle

0|0
    0|0
  • Sonra hepsi bahçıvana :D

0|0
    0|0
  • aşçı bahçıvanı bahçivan aşçıyı sonra hepsi uşağı :DDD

0|0
    0|0
  • Başım döndü okurken :)

0|0
    0|0
    • Ay benimde, aşk meşk işleri çok karmaşik işlermiş😄

• Yok ya uzak dursun. Ben genelde kacanlardanim kaciyorum ama basim hep bir dertte. Behlul kacar misal😉

• Eee kaçan kovanlanır işte :)

• Aşçı Bahçivan Şoför Uşak ilişkisi.. biri yengesine biri... neyse izlemeyin böyle saçma ve iğrenç şeyleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yasak imkansız aşkları normal gösterdiler işte :) millet hala yenge baldan tatlıdır diyor ya şu normal mi şimdi

0|0
    0|0
  • Off yoruldum :))

0|0
    0|0
  • Aynen ha çok güzel anlattın:D

0|0
    0|0
  • Sadrce behlul bihter karsilikli.

0|0
    0|0
  • Herkes birine asik yaa :)