Neden ' Bilim Adamı ' ... Kadınlar için zeki deniyor: öyle ise buluş yapanlar neden hep erkek?

Buluş yapanlar neden hep erkek?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın mucitlerin bu denli az ortaya çıkması, yaratıcılıktan veya beceriden yoksun olmalarından değil, fikirlerini önemseyen ve anlamaya çalışan kimsenin olmamasından kaynaklanıyor. ayrıca tarihte kadın mucıtlerde var mesela araba sileceğini Mary Anderson mantar ilacını Rachel Fuller Brown bulmuştur ayrıca camaşır makınası gözluk camo denızaltı telekobunu ve daha bir çok şeyi kadınlar bulmuş herşeyden önenmlisi yerleşik hayatı ve taraımı kadın icat etmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dünya üzerinde bir çok buluş yapan kadından haberin yok sanırım? ya da nobel ödülünü alan kadınlardan?

ne demek buluş yapanlar neden hep erkek?

0|0
    0|0
  • Kadınların zekaları çenelerine vuruyor da ondan :)

0|0
    0|0
  • erkekler pes etmeyi sevmez kadınlar çok sabırsızdır bir şey hemen olsun isterler ondan

0|0
    0|0
  • Kadınlar zekalarını genelde boş seylerde kullanırlar :D

0|0
    0|0
  • her erkeğin arkasında bir kadın vardır ondan..

0|0
    0|0
  • kadınlar mı zeki onların zekası çenelerinde çok iyi konuşmacılar kesinlikle
    -dünyadaki bütün bilgisayar oyunlarını erkekler yapmıştır
    -dünyadaki bütün popüler internet sitelerinin kurucuları erkektir (facebok-twit-youtube-google vs.) bu site dahil
    -dünyadaki icatların %90 ınını erkekler bulmuştur
    -dünyanın en iyi aşçıları erkeklerdir
    -dünyadaki bütün üst düzey otomobillerin tasarımcıları erkektir özelikle alman ve japon otomobilleri
    -dünyadaki en popüler filmlerin yönetmenleri ve senaristleri erkektir (yüzüklerin efendisi-avatar-karayip korsanları-titanik vs.)

sizin tek göreviniz var çocuk doğurmak ve büyütmek o kadar, bunu yapın gerisini erkekler en iyi şekilde yapıyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Su güzellik denilen sey olmasa. Ah bir olmasa...

Madam Curie'ye bir bakmali, kadin radyoaktiviteyi buldu. Gerci simdi ona da elle tutulur degil, göz ile görülür degil diyecekler olacaktir.

Iste zeka var olusu ile yetmiyor ne yazik ki. Onu bir de kullanmak gerekir. Bir yönetme, ele gecirme sarkisi dolanmis hemcinslerimizin diline, düsmüyor bir türlü.
    Kadinlarin bir kismi beyni kullanmak ile ilgilenmeyip bey'ini kullanmaya calisarak hayatlarini sürdürdügü icin diger seylere harcayacak vakit kalmiyor.

0|0
    0|0
  • Bizim bulus yapacak vaktimiz mi var manikurdu pedikurdu sacti boyaydi günler gezmeler dedikodular nxjxnkdcksk 😂😂

0|0
    0|0
  • Nasıl hep erkek? Araştırmanı iyi yapmamışsın. Tarih mikrobiyoloji ve bir çok dalda buluşlara imza atan başarılı kadınlarla dolu. Nobel prize ödülü alan bir çok kadın var. En basit örnek, o bağımlısı olduğunuz filtre kahveyi bile bir kadına borçlusunuz. İlk kahve filtresini Melitta Bentz icat etti...

0|0
    0|0
    • Ben kahve tüketmem. Araştırma yapmadım ben. Elimde kitap ile gezmiyorum. bilgilenmek amacı ile yazdım fark etmemene üzüldüm. soru soran cevabını duymak için soruyu sorar.

Yükleniyor...