Film oyunculugu ile ilgili?

Aklimda bir kac soru var ve bunlari size sormak istiyorum
Film oyunculugu ile ilgili
1) film bas rol oyuncusu olmak icn oyunculuk egitimi sart mi?
2) film oyuncusu olmak icn ilk okul lise universite mezun olma durumu nedir yani illa universite bitirmemiz mi lazim
3) bu alakasiz biraz ama hollywood yildizlari ne mezunu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün yapımcılar sinema tv ya da güzel sanatlar mezunları ile çalışır, çünki jest mimik tirad vucut ifadesi ses diksiyon konuşma ve bir sürü konuda ciddi eğitim almış olurlar , öyle her isteyeni başrole gel diye çağırmazlar. Çağıran da yeri göğü yaracak yapımlarla işi olmaz ama daha çok farklı konularda sadece vücüdun gerektirdiği konularda başrol oynatabilir.

2|0
    0|0
    • Peki bunlari egitim almadan yapabiliyorsam? Herhangi bir mezuniyet diplomasi gerekli mi?

• O kadar kolay değil bu işler. Fark Şahin K. fİlmleri ile göne with the wind kadar farklı olabilir , ikisini de netten araştır ve bu heveslerin sonunda felaket de olabileceğini anlamaya çalış. Kimse kara kaşın ela gözün için gel başrol al noolur demez kimseye

• Tamam tesekur ederm

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle hangi ildesiniz acaba
    1-Aslında şart değil birinin sizi keşfetmesi lazım
    2-film oyuncusu olmak için eğitim sartmı diye soracak olursan kimi yapımlar için şart ama kimi yapımlar için şart değil...
    3-Hollywood yıldızllarının çoğo lise mezunudur ve film yıldızı olmadan önceki meslekleri tezgahtarlık komilik vesaire gibi...

1|0
    0|0
  • Kapicinin oglu bile oyuncu memleketde sonradan alirsin egitimi tamamdir

1|0
    0|0
  • Eğitim şart değil heralde ajanslar yardımcı oluyo eğer yeteneğin varsa alır başını gidersin zaten ama kesin bir bilgim yok tam tersi de olabilir

0|0
    0|0
  • Oyuncu olmak için yetenek ve güzel tipleme, düzgün türkçe istenmektedir. Hollywood taksilerin çoğu normal bir bölüm bitirmiştir. İyi günler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru düzgün bir yol dersen Eğitim ile
    Yan yollar ile dersen kucaktan geçer

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...