Ben ona talibim ama...?

Normalde bu tv programlarındaki evlendirme programlarına karşı birisiniz fakat öyle birini gördünüz ki bu fikrniz tamamn değişti o kişiyi istiyorsunuz biliyorsunuz ki o size hayır demiyecek eminsiniz ama kesinlikle ekrana çıkamazsınız çevreniz buna müsait değil o kişiye nasıl ulaşırsınız

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• esra erolu arayıp durumu ızah ederdım .. benı ona ulastırmazsan ölümü gör derdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kanalı ara iste tanışmak istediğini ama böyle böyle bi durumunun olduğunu verirler belki. birde adını soyadını facebooka yaz kesin vardır facebookta.

0|0
    0|0
  • telefonla bağlan telefonunu bırak durumunu anlat yardımcı olmazlarsa da atlayıp git stüdyoya adama ulaş yayına çıkma aşk engelleri aşma çabası değilmi sonuçta :)

0|0
    0|0
    • evet bunu düşünmedim değil :)

• ben adamın gözünden anlarım o çok kaliteli bak denk gelirsen izle esra erolda fırat .

• bu kadar kaliteli adam veya bayan koca türkiyede ne aramışta bulamamış kendini tv ye atmış saçmalamayın yahu hepsinin hayatında çarpıklıklar var hadiş babamların zamanında olsa anlarım şimdi herşey okadar rahatki yahu nette oturupta sevgili bulunuyor yanında olmadan yanındaymış gibi görüşülen bir teknoloji dünyasında hiçmi biri kalmadı dağda mı yaşamış onlar tek başlarınıda bulamamışlar kimseyi , bence oradan iyi çıkmaz 2 cinstende

• facebooktan ara tara... mutlaka bir yerden denk gelir...

google'dan adını arat ve bütün linklere bak...

tabi çakma profillere dikkat et :)

0|0
    0|0
  • telefonla arayıp ona talip olduğunu ve onun sana hayır demeyeceğini ama çevrenin telvz. çıkmana hoş bakmadığını ve ona nasıl ulaşacağını sor :O

0|0
    0|0
  • telefon et oraya durumu anlat.

0|0
    0|0
  • Ulaşamam .

Oranın maymunu olman lazım

0|0
    0|0
  • tv ye çıkmış bir insana talib olmam

0|0
    0|0
    • ama tv ye çıkmış bir insana talip olmuşssun sende kendine inanamıyorsun ama onu istiyorsun

• Bende öyle diyordum hatta çok komik geliyordu oraya çıkanlar ama öyle birini gördüm ki o gözlerine baktığımda işte buydu yıllarca aradığım dedim ve inan ailem böyle bişeye müsait olsaydı gözüm kapalı giderdim ben ki ekrana çıkmaktan hoşlanmayan insan işte aşk neler yaptırıyor

• Bol şans :)

• ismini faceden arat:))

0|0
    0|0
    • soyadı ?

• gizli numara ile tv yi ara ozamn herseyi anlat insaflı biriyse telini verir adamın

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana uygun birisinin ne işi olur öyle programlarda derim ve hiç uğraşmam.

0|0
    0|0
    • Herkes hata yapar der affederim hele benim olsunda :)

• Onu bu kadar özel yapan ne var ki ?

• Bakışları o kadar masum ki içinde en ufak bir kötülük sezmedim ayrca cok efendı saygılı benım gördüğüm kadarıyla öyle cok etkiledi bu beni

• bu tür programlara çıkanların facebook gibi sosyalağlarda profilleri oluyor su gibi vedat bahtı acık canan gibi bulup mesaj at

0|0
    0|0
    • aradım heryeri ama adamın soyadı yok ulaşamıyorum ama ulaşanlar olmuş hatta telefonuna kadar nasıl nerden basardılar anlamadım

• Esrada mı çocuk kim söyle:-D

0|0
    0|0
  • Fasbookta bsj

0|0
    0|0
  • boşver tekel bayi gibi bir şey işletiyormuş o.. kazandğı para haram olur diye biliyorumm harama el uzatma sen de boşver ..

0|0
    0|0
    • kaptılar bilee :))

• feysbuktan bul.

0|0
    0|0
Yükleniyor...