Atsız kitabini okuyan var mi?

okuyan varsa nasıl kitap güzel mi ve içerigi tam olarak ne?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende okumadan önce sormuştum hatta üniversitedeki tarih hocama bana pek önermemişti açıkcası okuma da demedi. Merak ettim sonra çoğu kitabını okudum. Bence gayet güzeldiler mesela ruh adam tekrar tekrar okunması gerek mesela insanlar neden sevmez. Ruh adam adlı kitabın sonunda yazarın oluşturmuş olduğu mahkeme vardır. Orada adeta "bu muymuş türk milliyetçiliği" dedirten, ama o son on sayfada altın vuruşu yapan şahane roman... tanrının huzurunda tüm peygamberler eğilirken, kürşad, mete han gibi türk büyükleri yere diz vurur ve tanrıya meydan okur sen kimsin ki der gibi...
    İşte bu yüzdendir ki pek okunmaz okutulmaz.
    Birde Aşırı Türkçüdür Türklük adına her şey ondadır. Bana göre iyi Türklüğü savunan birisi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eskiden okuyanı çoktu; ama son yıllarda pek okuyanı yok ve açıkçası artık okunması da pek gerekmez. okuyacaksan araştırmalarını oku derim.

0|0
    0|0
  • Daha 2 gün önce ruh adam kitabını okudum ve harika bir roman

0|0
    0|0
  • Yazarı kim? Hangi kitaptan bahsettiğini anlamadım

0|0
    0|0
    • Huseyin nihal di sanırım

• Nihal atsız kendisi 3 Mayıs dünya Türk günü ilan edilmesine neden olan bir şahıştır tam bir Türklük tutkunu ki nesillerimize konulmuş arapça isimlerden bile nefret eder artık faşişt biri mi sen karar ver

• Kitap faşizmi ele almıyor adamın yazabiliceği her harf faşiştlikle dolu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...