Ismail yk devri kapandimi?

Ben eskiden yk yi cok severdim simdi nefret ediyorum artik pek ortaliktada gorunmuyor sizcede ismail yk devri kapandimi

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• digerleri gibi geceleri cikmiyor diyemi kapanmis oluyor devri? magazinlerden uzak, album yapip koseye çekildigi için mi devri kapanmis oluyor? her sarkisi ayri guzel bence

0|1
    0|0
  • devri kapanırmı adam 2015 yılında 100 bin albüm satan 70 bin kişiye konser veren adam ondaki hayrank imsede yok geçen konserini izledim adam ağrıdan sırf düşün ağrıdan İsmail YK için almanyaya gelmiş diğeride belçikadan kapanırmı devri hiç sadedce tarkan gibi tanıtıma gerek duymuyor

0|0
    0|0
  • Kucukken en sevdigim sarkiciydi :( simdi bende gıcık aliyom ne sacma seyler dinlermisim bencede kapandi :D

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ya bu aralar pek yok ama yeni albumu cikti diye biliyorum eglenceli :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim youtubea musicom yaz orda dinle çok güzel slow parçaları var bu sefer nedense pop, fantazi şarkılarından bazıları güzel kıyamet kopar, özlüyorum ben seni, şu yerdesin adlı parçaları dinle istersen

0|0
    0|0
  • Ben. seviyorum. halen. sen. takip. etmiyon. yeni. cikan cd si. var dinle. bence. superler

1|0
    0|0
  • sus sus duymasın biryerlerden çıkacak diye korkuyorum :)

0|0
    0|0
    • Aynen cikmasin ya nefret ediyorum :)

Yükleniyor...