Dünya Jim Morrison'ı ilahlaştırmışken benim Lester Burnham olmamı nasıl bekleyebilir?

Bağımlılık denen kavram mutsuz evlilikler gibidir ne çekip gitmeye cesaretin vardır ne de kendini öldürmeye. Belki şimdi diyebilirsiniz "ee gerizakalı Morrison bağımlının önde "gideniydi" diye.

Dışarıdan bakıldığında evet bağımlılık kabul.. fakat işin özünde dünyanın gidişatına karşı tam zıt bir duruş, ters yöne dönen bir dünyada, bu bağımlılığı amaca ulaşmak için araç olarak kullanmak olarak nitelendirebilirim.. Onun amacı Güneş tutulmasını her daim devamlı kılmaktı.. Hem bir düşünsenize Dracula gündüz yaşasaydı kim ona iş verirdi !

Malesef ki kadınlar aşık olduğu erkekleri bambaşka bir kalıba sokmak için elinden geleni yapıyor ve amaca ulaştıkları anda da akıl hastaları gibi ağlıyorlar..

Hey siz.. Morrison'a aşık olan kadınlar.. Erkeğinizi Burnham konumuna sokmak için illa size bir Morrison mı lazım? O zaman neden Morrison'a aşıksınız?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kaybedenler Klübünde de buna benzer birşey anlatmaya çalışmışlar ama pek becerememişler. Söylediğine yüzde yüz katılıyorum kadınların birçoğu şekillendirmeyi sever. Burda da kadın erkek ayrılır zaten zira makyaj yapan erkek bu yüzden yoktur bence(erkek). Bu söylediğim şekilcilik sadece maddesel yani dış görünüş için geçerli değildir tabii ki erkeği hiç olmadığı bir hale sokmaya çalışan kadınlar çoğunluktadır bence. Morrison aşık olup Hüseyinle beraber olurlar. Hüseyin'den Morrison çıkarmı acabanın peşine düşerler. Sonuç hüsran olur tabii ki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Morrison gıbı bır erkeği elde tutmak için onu pasıfıze etme çabası..

Pasıfıze olan bır erkek , ılahtan hoşlanan kadının orgazmını nasıl saglayabılır..

Kadınların mutsuzlugu hep hırsları...

0|2
    0|0
  • Neden se ben bu tür sorular da ya yalan söyleyen ya da ot muamelesi görüyorum :) Bir soru da lost ta savyer mı jack mi dendiğin de jack dedim diye erkekten anlamayan oldum ... doğrudur ilgilendiğim erkek değil insan

Hayranlık duyabilmem için doğruları görmem lazım gördüğüm doğruları da neden değiştirmek için uğraşıyım kafayı mı yedim... yav hayko cepkin dinliyorum diye eşimin gidip kafasının yarısını kazıtmasımı gerek ııyyy

0|0
    0|0
    • Don Juan'ların hayal gücü yoktur mu diyorsun

• yok demiyorum , orda durmak lazım ama don juan denince benim bile kırmızı entari için de flemenko yapasım geliyor ...

• Her kadında böyle değil ama bunun sebebi tatmin olmamak.

Kimi ona verilenle yetinir , kimi yetinmez adamı alıp kendi bildiği kalıba sokar sonrada kıçına tekmeyi atar. Bu böyle devam eder..

Mantığa sığmaz evet.

0|0
    0|0
  • Overc seni anlamadım .Şaşırmadın değil mi :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eh insan doyumsuz.Aşık olmak için Jim Morisson'ı arıyor.Sonra Morrison fazla geliyor.Adam zeki,şahane vs vs.Kafadaki ilişki, talep edeninde karşıdakiyle beraber bu şahanelik seviyesine ulaşacağı hayalinden oluşuyor.

Ya da tam tersi,bir odunu sanat eserine dönüştüreceği sanrısı

Olduğu gibi kabullenmek insanın yaradılışına uygun değil.

Bu arada Burnham 50 mekik çekçilerin has adamı değil miydi? link

0|3
    0|0
  • Bir sanat eseri yapmak, bir sanat eserine sahip olmaktan çok daha heyecan verici ve tatmin edicidir çünkü.

Ayrıca bir şeyleri her daim devamlı kılmak, mutlaka başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Gereği de yoktur.

0|1
    0|0
  • " kadınlar aşık olduğu erkekleri bambaşka bir kalıba sokmak için elinden geleni yapıyor ve amaca ulaştıkları anda da akıl hastaları gibi ağlıyorlar.. "

kesinlikle katılıyorum. ayrıca tespitler harika. respect

0|0
    0|0
  • Jim Morrison'a da çok benzerim zaten. Bırak Morrison'a aşık olsunlar.

C'mon baby light my fire...

0|0
    0|0
    • Ben de onu diyorum ama aşık olduktan sonra adamı Lester yapmanın mantığı ne

• up up up lift me up

0|1
    0|0
Yükleniyor...