Türkiye Eurovision'a katılmamakla iyi mi ediyor?

Öncelikle benim gibi Eurovision hayranlarına yöneltiyorum bunu. Bildiğiniz üzere birkaç yıldır katılmıyoruz Eurovisiom Şarkı Yarışması'na. Sizce iyi mi ediyoruz?

Güncellemeler:
ben biraz da gonderecek iyi sanatcimiz olmadigi icin katilmadigimizi dusunuyorum. ama bence de 2016da donus yapacagiz

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• katılamam tepkisi şudur almanya isveç gibi ülkeler dırek yarı fınalle gırmeden finale giriyolar ve 1 2 yarı fınaldede sadece bubazı ulkeler hep oyluyorlar bu yuzden katılmıyor 2016 eurovisiona turkey geri dönücektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Katılmamakla iyi ediyor.

1|0
    0|0
  • bunca sene katıldık da noldu

1|0
    0|0
  • Bildiğin gibi, Eurovision özellikle son yıllarda müzik değil politik bir yarışma halinr geldi. e avrupa ülkeleri de Türkiye yi sevmediği için oy vermiyorlar

0|0
    0|0
  • o kadar sehit verirken bunlamı ugrascaz ki pkkların arkasındaki adamlarla aynı ortamda puan mı vericez

0|0
    0|0
  • Bencede en iyisini yapyıor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• türkiyede bence hiç bir şey iyi gitmiyor şu an

1|0
    0|1
  • Evet tavrını koymalı.

1|0
    0|0
  • Katilsa iyi olurdu ama umarim ermenistan kazaaz nefret ediyorum ermenilerden

1|0
    0|0
  • Iyi etmiyor bu sene oy sistemi degisti artik yuksek siralada adimizi yazdrip turist cekebiliriz bwnce ama mustafa ceceli gitsin gözüm bayram etsin akdlallds

0|0
    0|0
  • keşke olsaydı ya. eurovision'u seviyorum

0|0
    0|0
  • evet çünkü siyasi bir yarışma

0|0
    0|0
  • Türkiye Eurovision'a katılmamakla iyi ediyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...