Kayseri mi Konya mı?

Her iki şehri de görüp karşılaştırma yapabilecek arkadaşlar buyrunuz? Hangi şehir daha güzel diğerine göre daha yaşanılır?

Güncellemeler:
hiçbiri falan demeyin sadece karşılaştırma istedim:)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• İç Anadolu Ankara ve Eskişehir hariç yaramaz.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne aradığına bağlı aslında * konyayı bilmiyorum kıyaslayamam

0|0
    0|0
  • gonya... gayserilileri sevmem çok uyanıklar ama sazanlar. d

0|1
    0|0
  • Ikisi de çok kapalı şehirler üniversiteyi Konya'da okudum Bosna Hersek Mahallesi veya Meram da oturtulabilir. Kayseri'de formasyon aldım orası çok daha kapalı geldi bana yine de Konya derim ben en azından ank yakın

0|0
    0|0
  • Kayserili ve Kayseri'de yaşayan birisi olarak 10 ay Konya'da yaşamıştım. Kayseri Konya'ya göre daha yaşanır bence. Eğer Egeli ya da Denize ulaşma imkanım olsun diyorsan Konya diğer her şartta Kayseri

0|0
    0|0
  • İkiside benzer şehirler

0|0
    0|0
  • Gonya

0|0
    0|0
  • gonya yolundayım gonya yolunda.

0|0
    0|0
  • İkiside güzel. Ayırmayalım ikisinede 10 puan.

0|0
    0|0
  • konya daha güzel

0|0
    0|0
  • konyalıyım, kayseride askerlik yaptım bana sor :D

0|0
    0|0
    • evet soruyorum hangisi?:))

• nebilim 2side güzel yer, konyaya git derim ama kayseride öyle abartı gezilcek yer yok ama güzel şehir
      konya mevlanaya git , beyşehir gölüne git aksam vakti ama gündüz güzel olmaz, konya akşehir mesela çok güzel yerdir küçük biyer ama çok güzel anıların olur, işin gerçegi konyaya gidersen özelden yaş her tarafını anlatırıö şura bura gez derim yaz özelden ben çıkıyorm şimdi :))

• 2 senedir konyada öğrenciyim hiç tavsiye etmem kayseri daha iyidir

0|0
    0|0
  • Konya tabiiki.

0|0
    0|0
  • Ikisini de sevmem

0|0
    0|0
  • konyalıyız bizz.

0|0
    0|0
  • İzmir :d

0|0
    0|0
  • Konya bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konya iyi.

0|0
    0|0
  • konya da yaşanmaz çok güzel yerler var kabul ama erkekleri öküz. ciddi mana da o yönden çok sorunlu ve biraz farklı insanlar var. gezmek için birebir ama kayseri de yaşanılır zannımca

0|0
    0|0
    • evet haklısın konya erkekleri harbi öküz ben konyalı olarak kabul ediyorm :)) dedemlere filan giderim çarşıda hep görüyorm dengesiz dengesiz kişileri ama memleket olarak güzel yer gezilcek yerleri var

• kabul edeni ilk defa gördüm tebrik ederim :)

• Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Ben kayseriliyim , kayseri diyorum kesinlikle :)

0|0
    0|1
    • 2009dan bu yana kayseri nasıl oldu harbi iyi yerdi askerliği orda yapmıştm :))

• he yaaa parkda parkdı ama :))

• Al iste Neresindensin kayseri nin

• Bence Kayseri kanka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...