Keman çalıyordum?

ama derslerim sınavlarım olduğu için gidemedim en son re telindeki çalışmalarda kalmıştık yani la ve re telindeki notaları ve alıştırmaları biliyorum şimdi devam etmek istiyorum ama kurs bitmiştir muhtemelen bitmese bile benimle başlayanlar şimdi şarkı çalmaya falan başlamışlardır neyse netten falan diğer alıştırmalrı çalışmaları öğrenemez miyim acaba yani ne kadar doğru olur bir de insan alıştı mı yanlışlar doğruymuş gibi yapışıyo üstüne var mı bildiğiniz ve önerebileceğiniz böyle bir site?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sanaldan olucak iş değil o , tekrar başka bir kursa gitmeyi dene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnternetten çalışman bir hocayla çalışman kadar sağlıklı olmaz ama yine de internetten faydalanabildiğin kadar faydalan bence.

0|0
    0|0
    • yeniden başladığında tekrar gidicem ama şu an çok zaman geçti çok geri kaldım aynı kursa gitmek istiyorum çünkü hocamız çok çok iyiydi o zamana kadar bişeyler yapayım az da olsa ilerleteyim dedim ama...

• İyi düşünmüşsün az da olsa ilerletebilirsin internetten çalışarak. Geri kaldım diye düşünme tekrar başladığında hocana söylersin kaldığın yerden devam edersin.

Kızlar Ne Diyor 1

• bayılırımm kemana.. elime alsam çalacak gibiyim..

0|0
    0|0
    • çalıyor muydun :))

• internetten aldım bir keman da çakma gönderdiler.. geri gönderdim.. hevesim kursgımda kaldı.. ama bu yaz alıcam kesin.. inşallah..

Yükleniyor...