Yazdıklarım hakkında yorumda bulunur musunuz ?

Hakaret etmeyecek olanlar yorum yapsınlar kötüyse de kötü deyin ama hakaret etmeden yapın bunu ...

Recm Ediyorum Yalnızlığımı...

‘’Gözleri Gökte Yıldızlarda Onun Gözlerinde’’ …

Ve bir daha ölmesin diye Kalbimin Çocukları ezberlemedim hiçbir AŞK tiradı…

Seni sorar oldu bulmacalarda ‘’5 harfli, kalp kıran mavi gözlü güzel varlık’’. . .

Bir Senfoni Orkestrasını Katlettim Dün Gece;

Sırf Kalbimde Aşk Şarkıları Çalmasınlar Diye...

Öldürdüm UMUT Denen Duygularımı HAYAT Denen HÜZÜN’LÜ o*nun Şen Kollarındayım… ( Not; Anlam karmaşaları güzeldir… )

Ve minik bir kar küresinde çığ altında kalarak CAN verdi aşkımızın son çocuğu başımız sağ olsun SEVGİLİ…

Yıkılırken Etrafımda Dünya Duruyorum, Bileklerini Kestim Yalnızlığımın Oluk Oluk Sen Kanıyorum. . .

Ciğerlerimi Yanarken Teninin Kokusu,

Kalbimi Parçalarken Bakışların,

Gözyaşlarımda Boğulurken Melekler,

SUSUYORUM,

YALNIZLIKLAR Kusuyorum. . .

Seni UMUTSUZLUKTAN Yanıp Kül Olmuş Bir Şehirde Bekliyorum, ACILARI İÇİYORUM Dinle ‘’EY AŞK’’ SENİ ÇOK SEVİYORUM…

Eksilir Hayatımın Kurgusu SENSİZLİKLER Bile TERK Ediyor Beni…

. . .

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne mükemmel birşey sen kesinlikle bir şairsn :) :) bunları yazdıran biri olmalı yoksa asla yazamazsın :) :) harika +1

1|1
    0|0
    • Olmaz olur mu var birisi beni bırakıp gitti ama olsun seviyorum hala onu ...

Ayrıca çok teşekkür ediyorum yorumunuz için :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana başka şiirleri veya sözleri hatırlatan kısımları olsa da fena değil. Zamanla geliştirirsin kendini, bir tarzın olur :)

0|0
    0|0
    • Bir tek Gözleri 'Gökte Yıldızlarda Onun Gözlerinde' kısmı alıntı romeo ve juliyetten gerisi tamamen bana ait çalma çırpma yok yani :)) Ayrıca yorumun için teşekkürler ...

• Çalma çırpma demiyorum da insanlar okudukları şair ve yazarların etkisinde kalabiliyor ;)

• Sende haklısın tabi ;)) Eee kendine örnek edindiğin insanlar etkiliyor tabi ...

• ksr bakma ama gerçekten kendimi çok zorladım okumak için inan gitmiyo okuyamıycam çok çalışman llazım yada şöyle deyim çok yanman lazım daha

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler yorumunuz için :)

• Okudum..

keske anlayabilsem,kullandigin Turkce benim icin cok zor..daha basta recm ne acaba diye dusundum.. sonlara dogru cigerlerimi den sonra geleni anladim ve anladiklarim guzeldi diyebilirim :)

0|0
    0|0
    • Recm; Taşla öldürme, taşa tutma, birine taş atma, sövme, l�net etme, kovma gibi bir sürü anlama sahip Arapça kökenli bir kelime biraz daha anlam kazanmıştır yazım anlamını da ögrendin :))

Ya bir de word den yapıştırınca sayfa düzeni biraz kaymış olabilir..

Neyse yorumun için çok teşekkür ederim :))

• Hmm :)

Tskler acikladigin icin :)

• Bir şey değil :)

• gayet iyi bence

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler bir küçük tebessüm kazandırdınız bana :))

• rica ederim yaza yaza düzelicek beğenmeyenler olucak mutlaka ama alıp eline iki satır yazsınlar okuyalım

• Beğenmeyenler de çok tabi saygı göstermek lazım herkesin düşüncesine bir de bizim ülkede yeni yeni gelişmeye başladı bu yazı çeşidi küçük iskender sağolsun :))

Bende insanların yazdıklarını merak ediyorum keşke onlarda paylaşsa :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Gayet kötü bence.

0|0
    0|0
    • Hakaret içermemek koşuluyla her yoruma açığım o yüzden yorumunu için teşekkürler ...

Yükleniyor...