Türkiye'deki fake profil olayı!

sosyal paylasım sitelerinde yapılan arastırmalara göre en fazla fake hesap acan kullanıcı grubu türkiye oldugu acıklandı. Ve oranlara göre fake hesapların %72 si erkekler tarafından acılmıs bayan profilleri olusturuyor. sizce bunun sebebi nedir ?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Herhald kendi sevgililerini çaktırmadan takibe alma, tufaya düşürme, kekleme konusunda milletçe yarış halindeyiz ondandır :P

2|0
    0|0
    • olasılık dahili içinde tabi buda ama dikkatimi en fazla çeken su oldu :) erkekler kız profili açarak kızlarla daha rahat iletişim kurabileceklerini düşünüyorlar gibi bi durum var ortada

• Valla bilemiyorum ne tür bir psikoloji içerisinde olduklarını, yani bu şekilde ancak homo bir sapık olarak görülürler daha iyi bir iletişim sayılmaz bu...

• Türkiye' de fake hesap daha çok çünkü nüfus da daha çok kalabalık. Normal gerçek profiller de gayet daha çok yani.

0|0
    0|0
  • Özentilikten başka hiç bir şey değil! Bir nevi de kendini gizleme, başkalarını kullanarak kendini güzel tanıtma çabası.. Yazık ~

0|0
    0|0
  • Bir cogunu kullanıcılar acmıyor.Site sahipleri belirli ucret karsılıgında, uye cekmek icin actırıyorlar.

0|0
    0|0
  • kadınları anlamaya çalışmak demek isterdim...ama sanırım daha çok tiye almak için yapıyorlar bunu...

0|0
    0|0
  • ne olacak sarkıntılık yapmak için elle tutulur bir bahane bulamayanlar bu yolu deniyor

0|0
    0|0
  • boş beleş insan sayısıyla paralel giden bi durum olduğundan en fazla türkiyede olmasına şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Türk kızları ve Türkiye ciddi poroplem.

0|0
    1|0
    • düşünce yapılarını anlayabiliyor musunuz ?

• her soruda ilk cevap veren seni görüyorum sürekli maaşını burdan mı alıyorsun =))

Erkekler Ne Diyor 10

• fake derken... bende 3 hesap var mesela biriyle sadece oyun oynuyorum birinde eş dost akraba var birinde de diğer arkadaşlarım. Bu hesaplardan hangisi fake şimdi?

1|0
    1|0
  • Sıkıntı büyük aslında tamamen reklam amaçlı yapanlar da var cinsel duygularını tatmin etmek için yapıyor da olabilirler..

0|0
    0|0
  • kimlik bunalımı demek isterdim ama bu daha ziyade gelişmiş toplumlarda sık rastlanan bir durum.

bu sorunun cevabı bildiğin en yalın, en saf haliyle abazanlık ve bunun üzerine kurulan stratejilerdir

0|1
    0|0
    • güzel bi yaklasım aslında türkiye genclerin icinde bulundugu psikolojik durumdan kaynaklanıyor denebilir

• psikolojikten ziyade fizyolojik bu durum hocam. toplumsal baskılardan dolayı istediklerini yaşayamayan ergenlerin patlama noktasındaki libidolarıdır buna neden.

• Kendini aldatma kendı kendını tahrık etme,ki bu sitede birçok var daha geçengün birtanesini yakaladım ortada kaldı.

0|0
    0|0
  • yüzlerce üyeyi kendini kız gibi gösterip arkadaş listesine ekliyor ve sonradan reklam mesajlarını göndermeye başlıyor, ticari mesele diyyebiliriz

0|0
    0|0
  • Buna sebep veren Bayanların erkeklere karşı ön yargıları sanırım. Ancak bayanları haksız buluyorum demek değildir bu. Daha rahat iletişim kurabilmenin saçma bir yolu.

0|0
    0|0
  • O %72'lik kısımın içinde kesin bir i*nelik var.

0|0
    0|0
  • kendilerini kız gibi hissediyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • sebebi can sıkıntısı kardeşim

erkek profili dikkat çekmiyor

ama bayan profili olunca konuşan da çok oluyor ilgilenen de çok oluyor

bu ilgiyi gören de memnun olup canının sıkıntısını gideriyor

işte neden ve sonucu

0|0
    0|0
  • bende geçen günlerde patlattığım 3 erkek 5 kız facesi var :D iş için kullandığım 2 tane fake kız hesabı var :D

0|0
    0|0
    • peki ciddi anlamda soruyorum ne işe yarıyor :)

• 3 erkek sevdiğim kıza asıldığı için kestim cezalarını

Yükleniyor...