118 reklamları hakaret olarak sayılmalı mı?

arkadaşlar son 1 yıldır zeka seviyesi olarak 0-6 yaş grubuna hitap eden 118 reklamları izliyoruz en son bi grup yine saçma bi reklamla karşımıza çıktı sizce bu reklamlar türk toplumunun zekasına hakaret değil mi?

Güncellemeler:
herkese +1 kankama +2 . . . :)

0|0
1013

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çok doğru bir tespit , ince düşünceniz için tebrik ederim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Nıye kı amaç akılda kalması zaten. Adamlarda hakkıyla yapıyorlar..

Ben bırtek o paspal kızların çoktıgı reklama sınır oluyorum.. Insan bıraz paraya kıyarda duzgun kız bulur..

1|2
    0|0
    • bence o reklamları kaldırsınlar formatı değiştirip sunsunlar mesela araba reklamları çok zekice oluyo . . .

• hey turunculu barış . . .

• yok daha küsmedim merak etme :)

• Katılıyorum ve onaylıyorum seni :))

Bi reklam var 118 10 on on ona sor 118 10 artık beynım allak bullak oldu nerden ozel oldu bu 118 ? :S basbakan bı el atsa:D

0|1
    0|0
  • Üstüne alınma :))

1|1
    0|1
  • Kendilerine hakaret bence. Ama soyle bir sey de var ki, kotu ve sinir bozucu reklamlar herkesin daha cok aklinda kalir. Ondan boyle yapiyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • diziler ve haberlerle zeka seviyesini 0-6 yas grubuna düsürebilmeyi basardiklari kesim icindir o reklamlar.

0|1
    0|0
  • oradaki amac amacsiz olmak saniyordum ben,

hem iyi oluyor ya. Izlerken sukrediyorum.

0|1
    0|0
  • Hatırlatma ya cinlerim tepeme çıkıyo onları hatırlayınca.

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum evet hakaret herşey.

0|1
    0|0
  • nıye ya cok yaratıcı baba 118 ı ara anne 118 ı ara dıyo kedı gorunumlu ayı:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yürü be kanka

1|2
    0|0
  • sağol kankam

1|1
    0|0
  • Mükemmele yakın bir reklam kampanyasıdır yalnız. Enteresan bir reklamlama kullanılmış insanlara gına getiriyorlar ama akılda kalıcılığı çok yüksek. Bende sinir olmama rağmen takdir etmekten kendimi alamıyorum

2|1
    0|0
  • Gerçekten ilgi çekiyorki reklama devam ediyorlar.İçlerinden en normali 11818 oda türk telekomun yan şirketinin zaten.İnş reklam olmamıştır :D

1|1
    0|0
  • ağaç yaşken eğilir mantığıyla küçükten öğretiyorlar 20 sene sonra reklama gerek yok..hakaretmi değil ya .saygılar

0|1
    0|0
  • bu numaraları aradığınızda reklam paralarının sizden çıkmasına sebep oluyorlar. itici ve bi o kadar gereksiz reklam topluluğu.

0|1
    0|0
  • aslında amacları bu cok gıcık bır reklam yapıp tamamen ılgı cekmek ve gordugumuz kadarıyla bunu basardılar,olay sosyal paylasım sıtelerınde bu sıteye kadar geldı xD

0|1
    0|0
  • evet çok saçma...

ama unutmamak gerekir ki; hatırı sayılır bir potansiyel varmış...firmalarda daha çok pastadan pay almak için uğraşıyormuş...ama reklamları rezalet tabikii...

0|1
    0|0
  • Mide bulandiriyor artik haklisin benden de sana +11

1|1
    0|0
  • Amaç reklam yapmak tv'de onca saçma şey varken bu reklamların olmasıda normal bence...

0|1
    0|0
  • Kaplan65 bu bir reklam. Reklam bizim ruhumuza hitap etmez beynimize girmeye çalışır, ne kadar kötü de olsa oldukça başarılı ki sen dahi şu an onların reklamını yapıyorsun.

1|0
    0|0
    • akılda kalıcılığından değilde embessilik seviyesinden bahsetmiştim yorumun güzel teşekkürler . . .

• Aynen katılıyorum.

Bi insanda hiç mi yaratıcılık olmaz yav

onlar ne öyle ?

0|0
    0|0
  • valla hislerime tercüman oldunuz insanları salak yerine koyuyorlar kendimi ilkokul bire giden cocuklar gibi hissediyorum şahsen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...