Hiç bir sanat eserini görüpte ne biçim bir sanat icra etmiş TÜKÜRÜYÜM BÖYLE SANATIN içine dediniz mi?

ben böyle sanatın içine tükürürüm..

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• demem. cahilliğimden anlamamışımdır der, geçerim

0|0
    0|0
    • Cahilliğinden, hiç mi bir sanat eseri güzel olamaz?

• bu da soruna son gelişimdi zaten. görüşmeyelim

Kızlar Ne Diyor 4

• Asla söylemedim, söylemem.
    Bizler sanat eleştirmeni değiliz çünkü, beğenmeyebiliriz ama onun ne biçim bir sanat olduğuyla ilgili aşağılayıcı yorumlar yapamayız.

0|0
    0|0
  • Gecmis zaman adan pohuyla resim yapiyormus haberleri cikmisti ha ona demistim tüküreyim böyle sanatin icine diye

0|0
    0|0
  • Sanat ile ilgilenmeyenler icin bircok eser gereksiz veya absürd gelebilir fakat onlar bosuna birer sanat eseri olmamistir. Görselden daha fazlasi sakli olur genelde icerisinde.

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela ayrıca sanat insanlar için değil mi ki.

• Cok tartisilan bir konudur bu, fakat fikrimce sanat sadece kendisi icin var olmalidir.
      Insan icin denildigi zaman toplumlari da düsünürsek isin icinden cikamayiz bkz. Türkiye.
      Bir eserin sanatsal olup olmadigini tarih belirleyecektir.

• tarihi kim beliyorlar insan sana , kendisi için değil insan içindiri. bkz.

• Çıplak kadın bedeni yapanlara diyorum evet.

0|0
    0|0
    • Sanat ama çıplakta olsa, sanata saygı duyalım lütfen dermişim :) Bende sevmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Genelde demedim
    Sadece o sanat eserini hayata getirmis. sanatcının ruh halini sorguladigim olmuştur..

0|0
    0|0
    • Sanatçının ruh hali kötü bir eser meydana getirmez mi, hep mi iyi yapmak zorunda?

• Zaten ruh halinden dolayi böyle bir etki birakmis olarako sanat eserinden.)

• ne ruh halleri varmış öyle, bence sanat insan için değil onları icra edenler yani sanat için olmalı, çünkü onların gözünden bakamayan büyük bir çoğunluk var ve bu onların gözünde diğerleri için kötü görünmelerine sebep oluyor.

Yükleniyor...