Kimler Muhteşem Yüzyıl'ı izliyor?

şuan kimler muhteşem yüzyıl izliyor sizce kaliteli bir dizimi tarihi burdan öğrenebilirmiyiz ? neden izliyoruz bu diziyi ?

Güncellemeler:
hiçkimse izlemiyor pınar hariç

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• bakiyorum hürremin oyunculugunu begeniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne kalitesi..berbat bir dizi..the tudors özentisi..koskoca padişahı zevk düşkünü olarak gösteren bir dizi ne kadar kaliteli olabilirki..tarih mi dikkati çekiyor sanki..ecdada olan edepsizliğin tümü bu tarih bilincinden ziyade reyting uğruna yapılıyor...bkn:para insanı yoldan çıkarır.

0|1
    0|0
  • Floydian izliyodur kesin <3

0|1
    0|0
  • Izliyorun bakalm haftaya ne olavak :D

bu arada tarih boyle asla ogrenilmez sultan suleyman hayatini atlarda islamiyeti devletini yaymak icin gecirmistir bu yuzden yukselis devrinin baslangicidr haremle pek alakasi oldugunu sanmiyorm basini kasiyacak vakti olmamistr ki adamin devlet islerinden..

0|0
    0|0
  • Tarihi bu diziden ögrenemeyiz, genel noktalari belki ama toplam bakilirsa `HAYIR`cünki sonucta bir dizi 'ilgi cekme ve eylendirme' formundan bir adim olsun cikmiyor. Neden izliyoruz a gelincede, tarihi ögrenelim yada buna bakip böyle davranalim da degil, sadece hos bir 'dizi' gibi, kiyafetler, oyuncular ve senaryo insani izletiyor, gerisi yalan.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum çok saçma bi dizi

0|0
    0|0
  • Kaliteli dizi ama tarih öğrenilmez bu diziden.

0|0
    0|0
  • Baslarda izliyordum da cok sacmaladilar suleymanin hayatii haremde sarayda gecmediki saparak anlatiyorlar ben haremi izliyorum o daha eglenceli :D

0|0
    0|0
  • been.saray icinde dönen entrikalar falan var anca klasik turk dizisi.sadece olayların akıs sırası aynı.oylesine izlenir tarihi anlamak icn değil pek

0|0
    0|0
  • tarihi falan öğrenemezsin, kaliteli de değil. saçmalık. izliyorum.

0|0
    0|0
  • nefret ederim o diziden

saçmasalak bişe

0|0
    0|0
  • Türk Dizi izlemem.

0|0
    0|0
  • Ben değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir dizide komedi yoksa ben izlemem.

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum amacı belli olmayan tuhaf bir dizi .

0|0
    0|0
  • Ben iziliyorum oda geceleri sıkıntıdan

0|0
    0|0
  • hürrem , fenaya hani mal bakımınedena :D

0|0
    0|0
  • Yerli dizilerden pek izlediğim yok.

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Mesela ben izlemiyorum. Tarihi sevmem bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl değil, hiç bir diziyi izlemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...