Son zamanlarda iyi bir film izlediniz mi ya da iyi bir kitap okudunuz mu?

ya da tiyatro oyunu,dizi,müzik...beğendiğiniz,tavsiye edebileceğiniz ne varsa yazabilirsiniz?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Dizi olarak Six feet under'a başladım dram dizisi tavsiye ederim :) onun dışında oz da mükemmeldir ama sert bir dizi herkesin izleyebileceğini izleyipte anlam çıkartabileceğini düşünmüyorum

Film de The Graduate'ydi sinema eleştirmeni değilim ama o da iyiydi bide Malcolm X dünde My sister's keeper'ı ızledım sonu kitapta daha farklıydı kitap olarak my sister's keeper'ı tavsıye edebılırım

0|0
    0|0
    • six feet en iyi dramalardan biridir,finali ile gönlümde sağlam yer etmişti:) oz ise izlediğim en iyi dizi diyebilirim,hem anlatıcının aradaki sekanslardaki aforizmaları,hayat dersleri hem de sağlam karakterleriyle dizinin şahikasıdır.zevklerimiz uyuşuyor sanırım,tavsiye ettiğin şeylere göz atarım,the graduate'den başlayarak,arşivimde vardı ama izlemek nasip olmamıştı henüz

• adam aryanları bitirdi daha ne yapsın az daha rahibeyi yoldan çıkaracaktı ben oz'a düşsem müslümanlara katılırdım said baksırla namaz kıldırıyordu ya bi de herkes ondan korkardı arkayı sağlama alırdım

• hehe,ben de öyle yapardım cağnım,müslim bıradırsa katılıp götü sağlama alırdım adebisinin babafingosuyla muhatap olmaktansa:D her bölüm gözümüze gözümüze soktular zati:(

Kızlar Ne Diyor 10

• walking dead gibi olacagını düsünüp şunu izledim link degil. hatta cok güldüm bazı yerlerinde.

kitap olarak da kücük aptalın büyük dünyasını okuyorum su an. edebi eser sayılmaz tabi ama oldukca eglenceli geldi bana. hatta bridget jones tadı aldım.

0|0
    0|0
    • ilk filmi fena değildi bahsettiğin filmin "28 days later" 2.si kıytırık bir istismar sineması olmuş

• In Time

Film gerçekten çok iyiydi...

Kitap olarak da 'Kıymık'

0|0
    0|0
  • şu an gözlerini sımsıkı kapat ı okuyorum,gercekten iyi

0|0
    0|0
  • iyi bir dizi izledim evet american horror story

2|0
    0|0
    • beğenmene sevindim,henüz izlemiştim son bölümünü,hiç bitmese işi gücü bırakıp izlerim valla başından kalkmadan hayatsal faaliyetlerimi sürdürebilmek için yapmam gerekenleri yapmak dışında,o derece içine çekiyor :D

• ben pek hazzettiğimi söyleyemem ergenli sahnelerden:D

• facede zaman tüneli kapağı yaptım bak:)

• dizi breaking bad

müzik link

film Il Conformista

0|0
    0|0
    • ben de sana son izlediğim filmi tavsiye ediyim o zaman,iran müziğinin de sineması kadar leziz olduğunu görmeme vesile olmuş bi film,no one knows about persian cats

• tamam not aldim, torrent indirecegim. sagol : )

• Gözlerindeki sır'ı izledim en son güzeldi baya.

Kitap olarak kediler güzel uyanır'ı okudum yekta kopan'ın.

0|0
    0|0
  • taht oyunları kitap tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • proje x diye bir film izledim çok gzeldi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Asya filmlerine ilgin varsa dram-romantik film öneririm. İlk aşkım adı.

0|0
    0|0
  • Ölcekmişim gibi soru sormayın ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link

Brenna MacCrimmon ablamız, Kanadalı olup eğitimi sırasında Türk Müziklerine ilgi duyuyor ve Türkçe öğreniyor.

Öyle güzel bir karar veriyor ki aşk denilen şeyi kendisine armağan ediyorum.

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitap John Grisham "Sakin cennet" bitmek üzere ilk defa bitmesini istemediğim bir kitap 6 farklı öykü var içinde

0|0
    0|0
  • Film olarak Geleceği Dönüş serisi muhteşemdir benim gözümde. Sıkılmadan izlerim yılda en az 1 kez.

Kitap olarak roman seversen " Elif Şafak - Baba ve P*ç " kesinlikle tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • hocam film izlerken düşünmek istiyorsan aklın gitsin istiyorsan şu filmi izle pişman olmazsın.revolver :)

0|0
    0|0
  • kanka I*Sam/ s.penn i izle ağlarsın la

0|0
    0|0
    • izlemiştim başkan 3-4 sene önce,yalan yok,ağlatmıştı sean penn i*nesi:) The Assassination of Richard Nixon'ı tavsiye ediyim ben de sana,orda da döktürmüş şan amca

• hemen bakıyorum

• Uçurum dizisini izliyorum çok realist ve güzel.

0|0
    0|0
  • Snatch izledim (ikinci kez).

0|0
    0|0
Yükleniyor...