Aşk kitapları okuyan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aşk kitapları derken, bu furyanın öncülerinden Ahmet Batman, Kahraman Tazeoğlu vs. yazarların yazdığı kitaplardan bahsediyorum. Son bir kaç senedir o kadar çoğaldılar ki. Bu tarz kitaplara ve okuyan kızlara karşı aşırı bir nefret besliyorum artık. Eminim aranızda da vardır. Sırf şekil olsun diye kahve eşliğinde kitabıyla fotoğraf çektirmek için bile alanlar var bence, diğer bir grup ise aşkı kitaplarda mı arıyor acaba? Bide bunların erkek versiyonları var ki oda ayrı bir hikaye.

Aşk kitapları okuyan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Zaman kaybı olması dısında ruhun hapisi.. ask kitaptan yasanmaz kitaptan ogrenilmez gıbtada edilmez edende varsa yazık..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkı falan boş ver, doğru düzgün kitap okusunlar; edebi yönü olsun. Bu, herkes için geçerli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir zaman sevemedim bu tarz kitapları ve newyork bestseller tarzı kitapları.. Edebiyattan yoksunlar

0|1
    0|0
  • Katiliyorum

0|1
    0|0
  • Kocan kadar konuş nerde online izleye bilirim ama indirmek istemiyorum filmi. Telefondan iZlicem online. Biri bana yardım etsin?

0|0
    0|0
    • Bunu niye buraya yazdın?

• Aşk yazdın diye belki bilirsin

• Kafan güzelmiş. Film şu anda sinemada vizyonda, internette yoktur büyük ihtimal. Olsa bile sinema çekimidir ve ses berbattır. Beklemeni tavsiye ederim, çıkar 1-2 aya kadar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...