Hikayem nasıl bir sayfa?

Sizce hikaye nasıl bu sabah başladım cidden çok uğraştım?

link

Güncellemeler:
Gerçekten okumayanlar yazmasın
Yav çok kısa zaten

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• lgbt filmlerinin de de buna benzer senaryolari oluyor genelde. basroldeki girdigi yeni ortamda kimligini gizliyor ve olaylar gelisiyor. (boy's dont cry filmindeki gibi)
    sen bu malzemeyi turk yasamina gore uyarlamissin. ben heyecanla okudum.
    birkac onerim var. bence karakterlerinn uzerlerinde daha fazla durmalisin. yani okudum mu hikayeni kafamda bir insan tipi olusmali. tabi hikaye oldugu icin kisa tutmak istemissin ama biraz daha detaya girmen daha iyi olur.
    ve diyaloglar daha nükteli ve zekice olabilir.
    sonucta bu cemre/cem erkeksi bir tip. bence onu argo ve kufur agirlikli konusturmalisin. olabildigince kaba ve asi bir karakter olusturabilirsin. okuyanin ilginc ve akillica bulacagi sekilde.. (hulki aktunc buyuk argo sozlugunden yararlanabilirsin.)
    ve bence en buyuk sıkınti dogallikta. o kahve ahalisi daha kaba daha tahammulsuz olmali. sokak agziyla konusmali ve daha alayci ve yaralayici davranmis olmaliydilar. fazla kibardilar:D

onun disinda bir solukta okudum. bence merak uyandiri bir kurgusu var. begendim :))

adini da ogrenmis oldum boylelikle. gözde^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimse zagmet edip okumuyor.

0|0
    0|0
    • Sen oku bari :D

• Okudum hikayeni. Bence olaylar arasında ki geçişler çok hızlı.
      Kahve de bir adama silah doğrultuyor ama hemen sonrasında kız kesiyor bu noktalar olmamış gibi geldi. Ancak anlatımın hoş.

Yükleniyor...