Son dönemde okuduğunuz kitaplar neler?

Son zamanlarda okuduğunuz yerli ya da yabancı kitaplar neler?En çok etkilendiğiniz hangisiydi?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde Tarih Okurum ama En Son Okuduğum Mario Mazzanti'nin Şah Mat adlı seri katil/polisiye konulu Kitabını Çok Beğenmiştim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• muhammed bozdağ duygusal zeka ve kokolıji kitabı

0|1
    0|0
  • en son craıgg russel den ölümsüzü okudum polısıye roman hastasıyımdır basarılı buldum polısıye seversen okumanı tavsıye ederım okunabılır yanı katılın kım oldugunu basta anlamıstım ama bu bana ozel bı durum olabılır o kadar okudum kı polıısıye artık katıl benden kacamıo .D onun dısında granj okımalısın bence her kıtabı bende derın ızler bırakır

0|0
    0|0
  • beethoven çorbayı neden fırlattı : çocuk kitabı gibi bi şeydi ama bayıldım. ünlü müzisyenlerin hayatlarıyla ilgili bilinmeyenleri anlatıyodu, çok hoşuma gitti

az gelişmişliğin toplumsal boyutu : okuldan bi hocamın kitabı, daş gibi sentez yeteneği olan birinin kuramsal değerlendirmeleri. her cümlede "heyt be, bu nasıl bi sosyolojik görüş anasını satıyım" diye okudum

0|0
    0|0
  • Şu anda 'Kıymık' adlı bir kitap okuyorum ve tek kelimeyle HARİKA. Tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • ahmet ümitin osmanlıyı öldürmek

0|0
    0|0
  • Boleyn kızı serisini okudum tarihi bir aşk vardı etkileyiciydi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...