Korsana evet mi? Hayır mı?

Soruda da sordugum gibi korsan kullanıyor musunuz veya kullananlara nasıl bakıyorsunuz sizce kullanmak ne kadar doğru ne kadar yanlış?

0|1
9|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kuzu korsan almak istemiyorum ama hersey fazla pahalı değil mi?

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide, hırsızlığı hoş görüp birde üstüne ortak olmaktır korsan kullanmak..

0|0
    0|1
  • Hayir

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok yanlış fakat alıyoruz yani

0|0
    0|0
  • hayr tabiki. kullananlarada laf sokusturuyorum.

0|0
    0|1
  • yanlış olduğunu düşünüyorum ama malum öğrencilik kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide.

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Korsana hayır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ben senelerce korsan kıtap sattım.. yanlıs nerede.. yazar cogu zaman kıtaptan para kazanmaz.. herkes emek der halbukı korsanı bastıran cogu zaman yayınevıdır gıdın cok kıtap evınde ıkıncı kalıte adı altında tezgah altında vardır bıle.. burada zayı olan tek sey devketın vergı kaybıdır.. kıtap okunsunda varsın devlet kazanmayıversın.. gıtsın ıckıden sıgardan kerhaneden alsın vergıyı.. 950 lıra maas alıp kıra odeyıp cocuk okutan ınsan 30 lıra veremez bır kıtaba bırakında 3 lıraya kıtap okuyabılsın ınsanlar.. ayrıca korsan olmasa o kıtapların fıyatı hepten zıplar havalara!.. kı cok yayınevı 5 6 lıradan kıtap satabılıyor artık! evet korsan etık degıl ahlakı degıl ama bırakın bır kıtap okunsa kardır.. bu ulkenın okumaya ıhtıyacı var.. cok okumaya! delı gıbı okumaya.. okusunda nereden nasıl okursa oyle okusun.. sartlar bırgun degısır kımse almaz zaten o zaman

1|1
    0|0
  • Valla 980 TL asgari ücret olan bir ülkede 150 200 TL veremem bir oyuna. İstesemde veremem o ayrı da neyse :D

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır, ama şöyle bir şeyde var sinemadan yeni kalkmış filmin dvdsini 99 a satmakta vicdansızlık.

0|0
    0|0
  • Hayır, hiçbir türlüsünü kullanmıyorum. Kullananın bazısına nefretle, bazısına çevresinden alıştığı için öyle yapıyor gözüyle bakıyorum.

0|0
    0|1
  • Korsana evet.. ünlülerin o kadar kazandığı paradan cd ci şükrü abi niye biraz para kazanıp evine ekmek götürmesin ki o adamada yazık

0|1
    0|0
  • Öğrenci adam 3ds max öğreniyor evinde çalışmak için 6000 dolar mı versin.

0|1
    0|0
  • Sonuçta onlarda cd yi çoğaltıyo yazık alın teri bu

0|1
    0|0
  • korsana hayır tabiki alma bilmeden alabiliyoruz o ürünü

0|0
    0|0
  • Ekmek tekneme laf yok 😄

0|1
    0|0
  • evet