Mucize filmini izleyenler var mı film hakkında görüşleriniz neler?

1 Ocak 2015'de vizyona giren senaryo ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'e ait olan mucize filmini nasıl buldunuz yorumlarınızı belirtebilir misiniz?

• Beğendim başarılı olmuş
    71% (136)52% (84)63% (220)Oy Ver
  • Beğenmedim
    15% (29)21% (33)18% (62)Oy Ver
  • Diğer ( yorumda belirtiniz)
    14% (26)27% (43)19% (69)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
98|90

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzeldi izlemeni tavsiye ederim , gerçek bir hayat hikayesi olduğu için beni çok etkilemişti :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 97

• Begendim basarili olmuss

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • İzlemedim aslında daha

0|1
    0|0
  • Beklentim daha yüksekdi ama bunu da beğendim.

0|1
    0|0
  • bn pek begenmedim cok basit geldi

0|1
    0|0
  • izlemek zorunda kaldım. . Klasik Mahsun filmi vicdan dan vuruyor. .
    Beğenmedim.

0|2
    0|0
  • izlemedim guzel miymis?

0|1
    0|0
  • İzledim beğendim çok güzeldi ama dağda yaşayan insanlar atlarıyla geldiklerinde filmde eşkiyalar olarak geçiyor mahsun onları yardım sever iyi dağların aslanı olarak göstermiş subliminal mesaj vermiş aslında dağdaki teröristlerden esinlenerek onlar iyi gibisinden ve çok fazla koministe de yer vermesi gözümden kaçmadı

0|0
    0|0
  • Beğenmiştim

0|0
    0|0
  • Uzun süre çıkmasını beklemiştim güzeli ama bekledğim kadar değil çok durağandı

0|1
    0|0
  • Uzun bir süre sonra başarılı bir film seyrettim ben çok brgendim

0|1
    0|0
  • Güzeldi izledim bitti ama tekrar tekrar dönüp baktığım derin izler bırakan bir film değildi gerçek hikaye olması insaı etkiliyor sonunda o kadar

0|0
    0|0
  • Basarili

0|0
    0|0
  • Cok sıkıcıydı beklentim bu degildi

0|1
    0|0
  • Çok başarılı bir film
    Her sahnesi gerçek
    Orada bir sahne var gün batımında at arka ayaklarına kalkıyor (2ay beklemişler çekmek için)

0|0
    0|0
  • Türk yapimi filmleri arasinda en iyilerden olduğu bir gercek hem güldüm hem duygulandim

0|1
    0|0
  • Annem sana bir kız almış ki sorma
    dişleri inci, kaşları sürme, gözleri mavi
    gerdek gecesi damat gelir :D
    gerisini izle :D

0|1
    0|0
  • Çıktığı gün gittiğim film büyük merakla beklemiştim merakıma değdi. Çok güzeldi. Heleki gerçek bir hikaye oluşu insanın etkiliyor. Mert Turak'ın oyunculuğu harikaydı

0|0
    0|0
  • Ben begenmedim arkadas beklentilerimn altındaydı , tamam farklı güzel bir konu fakat ben o sakat adamı görür görmez bir mucize gerceklesecegni ve adamın iyilesecegni anladım :) bir de eşkyaları bildiğin kahraman gibi göstermiş.

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim bile.

0|0
    1|0
  • seç Diğer ( yorumda belirtiniz)

1|0
    0|0
  • İndirdim pc de duruyor 1080p sini ama henüz izleyemedim.. Nasıl acaba?

0|0
    0|0
  • harika bir film sadece beni rahatsız eden Mert Turak'ın yıkandığı sahneler.. gereksiz müstehcenlik vardı bence..

1|0
    0|0
  • Tek kelimeyle harika bir filmdi

0|0
    0|0
  • Ağlamıştım 😢

0|0
    0|0
  • Güzeldi, ama filme adını veren mucizeyi göstermemiş olmamaları fazla saçmaydı:)

1|1
    0|0
  • Standart bence güzel yanı ama o kadar olay yaratacak kadar değil, ama sonra o çirkin adam nasıl karizmatik giriş yapıyor

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir film mutlaka izle :)

1|0
    0|0
  • yarısını izledim ama güzeldi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    67

Erkekler Ne Diyor 90

• Mahsun Kırmızıgül o yörenin adêtlerini, örfünü, yaşantısını gayet iyi biliyor, bundan sebep filmleri de güzel oluyor. Konusu yaşanmış bir hikâye olunca da ayrı bir güzellik katıyor. Filmin başında bazı saçmalıklar vardı. Köye yol dahi gitmemişken, öğretmen onca dağı, taşı, dereyi saatlerce yürürken okul inşaatı için gerekli olan malzemeler bir günde köye getirilmişti. Film izlerken kendimizi kaptırıyoruz, emekler harcanmış ancak biraz daha inandırıcı olmasını da istemek hakkımız olsa gerek. Bir kaç sahnesi ve sonu olmak üzere duygulanmama sebebiyet vermiş, üzerimde güzel etkiler bırakmış bir yapıt. Filmin ana teması, azmin sonu zafer, azimli sıçan duvar deler, ümit kesme, çok çalış, çok sev ve aşık ol.
    Beğendim, başarılı olmuş.

1|0
    0|0
  • Harikaydı...
    Mahsun gittikçe daha iyi isler çıkarıyor
    Aziz ve ögretmen rolü çok iyi sergilendi

1|0
    0|0
  • izlemedimki hiç

0|1
    0|0
  • mükemmel bir filmdi

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • abartısız izlediğim en iyi yerli filmdi, kim derdi ki Mahsun Kırmızıgül böyle büyük işler yapacak?

0|1
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|0
  • Begendim basarilida buldum mahsun flim ceksin dizi beceremiyor

0|0
    0|0
  • Türk sineması ortalamasında üstlerde..

0|0
    0|0
  • Coooook bloktan bir fil biz kurtleri cok cahil olarak anlatmış mahsumun allah belasını varsın *

0|1
    0|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0
  • Dişleri biraz berbat etmiş. Kendi insanları biraz fazla alaya almış zaten tipi insan satan. Para için herşeyi yapar. Filmini beğendim ancak diğer durumlar keşke abartı olmasaydı.

0|0
    0|0
  • Allah'ın türkücüsü yönetmen oldu.

0|1
    0|0
  • sevmedim

0|1
    0|0
  • henüz izlemedim

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim

0|0
    0|0
  • çok etkili bir filmdi komedi-dram tarzı farklı diye bileceğimiz bir filmdi. yalnız çekimler çok iyiydi. birinci kalite hollywood kalitesi çekim vardı artık mahsun klasikleşmeye başladı

0|0
    0|0
  • Ben çok beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • Daha izlemedim :)

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Çok dena

0|1
    0|0
  • İzledim de bir arkadaş için orta düzey geldi

bir de deli adamı çırılçıplak gereksiz bir sahne çıktı iyice uyuz oldum...

0|1
    0|0
  • intertnet kafede vardı ama ben 2003 dizisi olan gelini ona tercih ettim bence bu dizi yi izle kardeşim yani mucize yi beğenmişsen bu diziyi mutlaka izlemelisin
    Guru nedir bilgi verirsen sevinirim birde nasıl oluyoda sana bukadAR ÇOK görüş gelmiş

0|0
    0|0
  • Film mola verdiklerinde çeketimi alıp hamburger yemeye gitmiştim. Çok ciddiyim.

0|1
    0|0
  • Beğenmedim.

0|1
    0|0
  • müthiş kere müthiş...
    www.facebook.com/permalink.php

0|0
    0|0
  • İzledim güzeldi

0|0
    0|0