Kimler Azer Bülbül, Ahmet Kaya dinliyor; efkar yapıyor?

dinleyen varmı sadece popmu dinlersiniz bizimde unutamadığımız insanlar var sizde dinleyerek hatırlarımısnız

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Rahmetli Azer Bülbül'ü çok dinlerim ama öbür vatan hainini asla dinlemem (güzel sarkilari vardi sesi güzeldi ona diyecek bisey yok ama onun gibi bir Türk düsmanini senelerdir dinlemiyorum tv de gördügümde bile aniden degistiriyorum)

1|4
    2|1
  • Dinlemiyorum.Tarzım değiller çünki.Daha çok akustik rock slov dinliyorum.

0|3
    2|1
  • Ahmet Kaya dinlerim sesi güzel.

2|1
    1|2
  • Ahmet Kaya..benim varligimdan haberdar olmadan..sarkilariyla daima yanimda olan..cokkk seviorum..

2|1
    1|3
  • Ahmet kaya dınlerım bazı bazı. kişiliği beni ilgilendırmez..

1|2
    1|3
    • Ben cevabina bisey yazmadiydim ama sen altta kimse dort dortluk degil diye bir yorum attin benim tepkim ona, bide savunmuyorum diyosun, sen birini doversin ama oldurenle bir tutulur musun ? Hayir ! Bu durumda oyle

• kimse dört dörtlük degıl dedım kendın dıyosun. ahmet kaya cok ıyı cok karakterlı oondan ıyısı yok demedım yanı onu savunmadım?

• ahmet kaya dinlerim

1|1
    1|3
  • her ikisinide dinlerim tam damardan soyluyorlar süperr

0|0
    0|0
  • ahmet kaya dinlerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanırım burada amaç kimin ne dinlediğini merak edip o merakı gidermek değil kendi görüşünden olmayanları bastırmaya çalışmak.

2|0
    0|1
  • Ahmet kaya dinlerim kişiliği de hiç alakadar etmiyor beni sesi gerçekten güzel

1|0
    1|2
  • aaaaa baba üstüne basdın ayağını kaldır. elimde extra baba azeri dinliyorum... heran herşey olabilir. tabi ahmet babanın yeride ayrıı bnde. babalar ölmez. . güvenme hiç birşeyine bir sel gelip alabilir. bana birşey olmaz deme gelip seni bulabilir. karanlıkda kalsan bile yarın güneş doğabilir. hayat bu hiç belli olmaz heran herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • ahmet kaya ne

0|2
    1|1
  • ugur ışılak tan başkası keyif vermiyor bana

1|0
    0|1
  • ahmet kaya ve ahmet şafak harika

0|1
    0|3
Yükleniyor...