Konu din dersi, din dersleri zorunlu ders olarak devam etmeli mi yoksa seçmeli ders mi olmalı?

Konu din dersi, din dersleri zorunlu ders olarak devam etmeli mi yoksa seçmeli ders mi olmalı? Sebebini de yazar mısınız?

• Zorunlu ders olarak devam etmeli
    A seç
  • Seçmeli ders olmalı
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Bence seçmeli olmalı, çünkü bu ülkede sadece müslümanlar yaşamıyor.(bende bir müslümanım).

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• zorunlu din dersi diye bir şey yok. Türkiyede milli eğitime bir dilekçe yazıyorsun ben müslüman değilim bu dersi almak istemiyorum diye. en geç 1 hafta sonra öğrencinin ders programından siliniyor

0|0
    0|0
    • zorla kutlu doğum haftası için götürülen öğrenciler var siz hangi memleketten bahsediyorsunuz

• :) hukuken şikayet ettiğiniz takdirde okula soruşturma açılır ve kim yapıyorsa hapis cezası alır. :) ben hukuki olarak cevapladım kim uygular bilemem

• seçmeli olsun laikliğe uymuyor

1|0
    0|0
  • Seçmeli olmalı din hocamın benzetmelerle yaptığı seks muhabbetinden bıktım

1|0
    0|0
  • secmeli tabikide

0|0
    0|0
  • seçmeli ders olmalı ben zorunlu olarak giriyorum din derslerine

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Seçmeli ders olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seçmeli ders olmalı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kimseye zorunlu din dersi veremezsin bu ancak insanı dinden soğutur ve eğitim değil dayatma olur. Küçük yaşta çocukları dine bağlamayı doğru bulmuyorum dinimiz gereğincede böyle bireyler ergenlikten sonra zorunlu tutuluyor. Çocuklar belli yaşa gelince kendi seçimlerini yaparlar zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...