Sizce Türkiye'mizin sonu ne olacak?

Anlı şanlı Türk bayrağımızın ulu önderimiz Atatürk'ümüzün ve dillere destan olan Türkiye'miz ve Cumhuriyetimizin sonu ne olacak sizce görüşleriniz neler?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• ulkenın resmı rejımı serıat olmasa da toplumun gunluk yasam bıcımı serıat duzene gore olucaktır.. tahmını sure 10 yıl..

1|2
    0|0
    • bu yorumuna hiç katılmıyorum. Türkiye de İslamcıların iktidarda olması bu ülkede islami düzenin olmayacağının bir garantisidir. eğer islamcılar(!) olmasaydı söylediklerine katılabilirdim. islam onların yaşam tarzlarına müdahale edeceğinden islami düzene ilk karşı çıkan onlar olacaktır. hiç kuşkun olmasın

• aynen öyle kardeşim.adam bütün yolları yaptı 10 yıl sonra fettullah fetva verirse şaşırmam

• ıyı de bu adamlar ıslamcı degıl kı..sadece ıslamcılıktan rant kazanan bır kesım..ıslamcı olsa kul hakkı yemeye gozu korkardı..ınsanlar bunları karısı kapalı dıye musluman sanıyor..buna yanıyorum en cok..

Erkekler Ne Diyor 19

• Türkiye hiç bir zaman bahsettiğin kadan anlı şanlı olmadı canım ya.hep bizim kendi kendimiz pohpohlamamız başka bişi degil ...

1|0
    0|0
    • Atatürk varken gerçekten de harika bir ülkeydik ama artık geri kalmış ülkeyiz

• 1923-1938 yıllarından sonra hıcbır zaman anlı sanlı olmadık...

• ismet inönü ve sonrası bozulmanın çözülmenin başladıgı zmandır...

• eger boyle olmaya devam ederlerse cok kalmayız ayakta .. adamlar atatürkü kötulemeye calsıyolar sımdıden

1|1
    0|0
  • Ne söylesem ki, bir dokun bin ah işit,

Kurbağayı sıcak suyun içine atmışlar dışarı sıçramış, yavaş yavaş ısınan suyun içine koymuşlar ve sonuc...Umarım ikinci bir kurtuluş savaşı vermek zorunda kalmayız (zaten savaştayız ama...)

1|0
    0|0
  • Bişi olmayacak, sadece bir kaç yıla kadar Sığırlar ve onları yönetenler arasındaki fark daha bir belirginleşecek.

1|0
    0|0
  • Bizler olduğumuz sürece Türkiye'miz ve Cumhuriyetimiz sonsuza kadar yaşayacaktır.

1|1
    0|0
    • Atatürk o ''GENCLIGE HITABE''yi gelısıcek olayları tahmın ettıgınden dolayı yazdı.umarım o sozlerı ozumseyebılen gencler az degıldır..

• burada bu soruyu bile soramaz duruma gelip bazı kesinim zengin olmasına seyirci kalıp oy vermeye devam edilicek bu

1|0
    0|0
  • The Times dergisinin yaptığı ankete göre 2050 dünya süper gücü : Kanada ve Türkiye...

2100 ise sadece Türkiye... ben bu istatiksel araştırmaya inanıyorum...

0|1
    1|1
  • hayaldı gercek oldu

0|1
    0|0
  • bir şey olmaz .. zamanla denge sağlanacaktır ..

0|0
    0|0
  • Kanlarımızla aldıgımız toprakları vermiyecegiz.Topraklarımızı savunacagız..

1|0
    0|0
  • link Iran gibi olacak

0|0
    1|0
  • hiç bir türk devleti tarihte 100.yılını göremedi osmanlı hariç o devlet değil imparatorluktu. önce 2023 ü bi görelim sonra düşünürüz.

0|0
    0|0
  • Öyle deme Tayip bizi kurtaracak..

1|1
    0|0
    • Dünyanın her yerinde Türk bayrağı açtıramayan insandan ne beklenir ki

• halk gerceklerı gorucek artık bu kadar koyun olamazlar,bu ınsanların da mutlaka ufak da olsa bır parca beynı vardır dıyorum hergun 3-5 sehıt verdıkce,tum mıllı bayramları kaldırdıkca ama son anketlere gore adamlar oyunu %55 e cıkarmıs.. cok sevdıgım bır laf vardır ''Deveye Diken,İnsana ... -en yararmıs''...

• zekakupu kardesım nıckınle bagdasmayan bır yorum yapmıssın.kafanız mı guzel:D kolonya mı ıctınız ben sıze tartıstıgım adamın soyledıgı sozu soyluyorum yaptıgın yoruma bak.chp ye oy veren Ataturke akp ye veren Allaha tapar dıye ben demıyorum. gecen gun kafede tartıstıgım adamın bırı dıyor ben akp yı elestırdıgımde bana soyledıgı soz bu.. o yorumu ben yapmadım yanı anladın? :D sakamısın guzel kardesım sen? bı okudugunu anlamayı ogren once..

• Bir büyüğüm Murphy kanunlarından bahsedip üzerine tehlike genelde beklenen yerden değilde en ummadığın yerden gelir derdi yanlış yere de bakıyor olabiliriz.

0|0
    0|0
  • Şalvardan geldik, şalvara gidiyoruz.

0|2
    0|3
  • zeka küpü olan sensin , sen söyle

0|1
    0|1
  • 10 yıla kalmaz bölünür komutanların kendi konuşmalarına şait oldum

0|0
    0|2
  • uyumaya devam edersek hakikaten bir sonu olacak

0|0
    0|0
  • hayirdir savas mi cikti lan zaten tv bozuk anlatin ulennnn seferberlik mi cikti yoksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...