Kim daha terbiyeli kadınlar mı erkekler mi?

Kadınlarmı daha terbiyeli veya namuslu yoksa erkeklermi?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Saçma sorular kategorisi açılsa keşke.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kesinlikle erkekler... o kadar nefs var.. kafalarını çevirip bi bakmıyolar. maşaALLAH ..çok takdir ediyorum.

1|0
    1|1
  • Kadınlar daha namuslu..

Eğer bu kadar aklı bir tarafında erkeğin yaşadığı memlekette hala el değmemiş kızlar varsa kadınlar daha namusludur diyorum..

1|0
    0|0
  • erkekler en azından ne mal olduklarını saklamıyorlar kadınlar saman altından her haltı yapabiliyorlar. kadınlar daha terbiyesiz. akla ilk gelen yorumu cevaplayayım ; evet kendimden biliyorum :)

0|0
    0|1
    • açık sözlülük daima iyidir :)

• bazen yıtrık dondan fırlayanlar üzerine alınabiliyor ama her doğru heryerde söylenmez deselerde sonucuna katlanan söylesin ;)

• ''Haya imandandır.''

2|1
    0|0
  • Kişilik meselesi bu. Cinsiyet değil

0|1
    0|0
  • normalde kadinlar daha terbiyeli derdimde artik masallah kadinlarda en az erkekler kadar küfür vs. ediyor. hem namus hem terbiye konusunda kadinlarda erkeklerde esit bence

1|0
    0|0
  • bunun erkeği kadını yok. kişiden kişiye değişiyor. yani kadınlarında namuslusu var namussuzuda. erkeklerinde namuslusu var namussuzuda. :)

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi bu, cinsiyet değil.

0|1
    0|0
  • kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • erkekler bu devirdeki kadınlar bya bozdu

0|0
    0|1
  • terbiyemi terbiyesizlikle terbiyeliyorum

0|0
    0|0
  • %50 erkek %50 kadın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• terbıye kadınlar tabıkı yuzde olarak bakarsak kadınlar fazla ama namusa gelınce erkekler önde örnek kardesı karısı yapınca adam öldururler ama kendısıne serbest hersey mubah nasıl namussa artık

1|0
    0|0
  • kedigiller

0|0
    0|0
  • Gerçek terbiyesiz olan milyonluk spor arabasiyla sehirde gösteris yapan kisi mi? Yoksa ona kiskançliktan küfür eden sahis mi?

0|0
    0|0
  • cinsiyet ayırmaksızın...terbiyeli veya terbiyesizin cinsiyeti olmaz...kişilikle alakalı..

1|0
    0|0
  • ben terbiyesizim

0|0
    0|0
  • kadınların daha terbiyeli olması gerekmezmi zaten ?

0|0
    0|0
  • En terbiyesiz benim :/

0|0
    0|0
  • namus cinsiyette degil karakterdedir gozum

0|0
    0|0
  • şöyle diyim iki terbiyesiz var diyelim erkek ve kadın kadının terbiyesizi erkekten daha kötüdür çünkü kadın ağır olan ve kıymetli bir varlıktır ve elinde dişilik gücü olduğu için daha kötüdür terbiyesizi

0|0
    0|0
  • En terbiyesiz benim .

Sonra sevgilim .

Annem babam da küfür manyağı

0|1
    0|0
Yükleniyor...