Üniversitede 2. öğretim okuyanlar ders saatleri ve zorlukları hakkında bilgilendirir misiniz?

Ben bu yıl Yıldız Teknik Üniverstesi 2. öğretimi kazandım. Ancak 2. öğretim hakkında herkes farklı şeyler söylüyor. Ders saatleri ve zorlukları hakkında bilgilendirir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hangi bölüm bu arada tam aksine daha iyidir ben öyle biliyorum hocalar bazen halı saha maçı gibi bahanelerle derse girmezmiş

• evet myo. genelde hocalar derse gırmıyorsa 8de btebılırmıs bnde oyle duydum

• genellikle 17 giriş 23 çıkış derler ama 8 de bitermiş biterdi doğrusu bazen 10 nu bulurdu meslek yüksek okulu galiba

• Bilgisayar programcılığı saatlerini çok merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben ikinci öğretim okudum bitti. Yaptığım tek gözlem ise ikinci öğretimlerin kızları daima daha güzel olur.

• İkinci öğretim harikadır; öğlene kadar uyur, gece yaşarsın...Bence harika seçim...

• oku gitsin ya. okumanın nesi kötü olucak. akşamları takılacaksın işte okulda okadar.

• Bu tercihinle 1.öğretime göre daha iyi ve istediğin bir bölüm kazandıysan tebrik ederim. Doğru tercih.

• Ben okudum universitede oldugunu anlamıyorsun tavsiye etmem hele bayanlar için hiç herkez yanlış gözle bakıyor biliyorsun milletimizi.

• ben de ege de 2.öğretim okudum hayat bize güzeldi gün boyu boştuk ve 5 de ders başlar 9 da biterdi senin de güzel olucaktır ama akşam okul dönüşü istanbul sokaklarına dikkat et

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakarya'da ikinci öğretim okudum. Denilenlere aldanma. 1)Erken kalkma zorunluluğun yoktur. 2) Sabah saatlerin boş olacağı için hem çalışıp hem okuma imkanı sunar.3) İşlerini ve arkadaş buluşmalarını rahatlıkla yürütürsün.Bunun dışında tek problem vasıta olabilir. O da senin için sorun değilse gayet iyi durumdasın. Diplomada da ikinci öğretim diye yazmaz. O konuda da bir sorun yok.Harçları daha yüksektir fakat bu rahatlığa değer.Güvenlik sorununu yalnız kalmamaya dikkat ederek halledebilirsin ki zaten o saatte sadece sen çıkmayacaksın dersten:)Keyifle git gel okuluna...

• :))

• Katılıyorum.

Yükleniyor...