Kağıt kitap dönemi bitti mi?

Merhaba arkadaşlar. Hayallerim vardı mezun olunca büyük bir kitaplık alıp tüm dünya klasiklerini okuyacaktım. Her ay 100-150 lira verecektim. Hem de kültürlenecektim. Fakat artık hepinizin bildiği gibi e-kitap olayı var. Kendimi ahmak gibi hisseder miyim sizce matbaa kitabı alsam. Yerini elbet tutmaz ama. 100 civarı kitap alıcam ve bayağı fazla tutacak. Tabii ki hepsini bir anda almayacağım. Ama endişeleniyorum. Sizce ne yapmalıyım.

• Matbaa basımı her zaman yerini korur.
    100% (12)67% (4)89% (16)Oy Ver
  • Devir e-kitap devri.
    0% (0)33% (2)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Internetten al. Baya fark oluyor. Ayrica e kitap ne ya? Kesinlikle kitabin yerini tutmaz. Bende surekli para veriyorum kitaba. Ve ne mutlu boyle insanlara.. Kitap okumak gibi guzel bir sey keske dokulmeseydi teknolojiye. Ayrica kitaplarin sarji bitmez ve onunla bir yakinlik kurabilirsin. E kitap ne bileyim. Yok ya...

0|1
    0|0
    • Evet internetten almak en mantıklısı. Teşekkür ederim.

• Daha önce bir çok şey aldım internetten fakat kitap almamıştım. Teşekkürler yeniden.

• Ben hep kitapyurdundan aldim. Ama okuoku yu da tavsiye edenler oldu. Bunu da bildirip kacayim ben :) Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Su hayattaki tek endişen bu olsun.

0|1
    0|0
  • Ben kitap isterim öyle ekrandan okuyamam. Lakin ağaçlar gidiyor reva mı diyen var. Onlara da şunu söyleyeyim. Ağaç yetiştirmek zor değil, dikilebilir. Lakin o ekrana bakıp giden insan sağlığı geri gelmez.

0|1
    0|0
    • Yok e-kitap için tasarlanmış ürünler var. Kesinlikle göz falan yormuyor. Ama ağaç konusunda da endüstriyel olarak yetiştirilmiş ağaçlar kullanılıyor.

• Ağzından bal damliyor abi ya. Miss gibi kitap kokusunu hiç bir seye değismem. Klasikleri okuyacağim diyorsun helal olsun💝💝

1|1
    0|0
    • şu an da okuyorum fakat şu antik dünya klasikleri denen şey var ya. Bunları da hiç sevmiyorum. 2 ciltlik kitabı 500 sayfaya sığdırırlar, yazım yanlışı yaparlar. Teşekkür ederim bu arada.

• Rica ederim bol bol okumalar👍

• Size de.

0|1
    0|0
  • E-kitap Teknoloji Devri olan günümüzde ucuzluğu ve her yere kolaylıkla o kara kutu aracılığıyla taşınan kitaplardır. Ama asla sayfaların yerini tutmadı-tutmayacak.

0|1
    0|0
  • e book kütüphanen olamaz kendine kütüphane yapmalısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

0|1
    0|0

0|1
    0|0