"Emo" ne demek? Nereden geliyor?

Ne yaptıklarını, ne giydiklerini falan biliyoruz. Merakım bu kültürün kökleri, adının nereden geldiği...

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• emotional rock diye bir tür türettiler sonra bu bi akım oldu bu müzik türü tıpkı punk gibi emo(okunuşuyla imo) böyle çıktı çıkmaz olasıca

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiçbişeyden mutlu olmayan kılıksız tipler:) Evlat olsa sevilmezler yani :))

0|1
    0|0
  • aslında böyle akımlar moda olmak için bana göre bir nevi uydurulmuştur...daha çok ürün satmak,yeni alanlar,yeni iş sahası ve açık konuşmak gerekirse bu bagnazlık değil bana göre dövülecek yeni insanlar demektir ::))çünkü bu gençler bende bir genç olarak kaçtane sorunla ilgilenip kendi aralarında konusuluyor yada hangi kültür seviyesinde?bunun bir kökenide adıda olamaz sadece kısaltmalardan ve ingilizce kelimelerden alınmış kar amaçlı yaratılmış akımlardır...emo gider apaçı gelir apaçi gider papaçi gelir farkeden yine birşey olmaz olan gençliğe ve doğal olarak ileriki hayatta ki başkaları tarafından yönetilebilirliğimize çanak tutmaktır...

0|0
    0|0
  • emotion=duygu emo kelimesi ordan geliyo içine kapanık duygusal tipler olarak biliyorum günlük tutup saçma şeyler ve şiirler yazıyolarmış

duygu=的感覺 çincede onlarda emo 的 bu demek :D

0|1
    0|0
  • emel mahmut oya diye3 arkadasın başlatmış olduğu moda akımı isimlerinin baş harflerinden türetmişler

0|0
    0|1
  • pek bir kültürleri olduğunu zannetmiyorum. kültürleri facebook'a dayanıyor genellikle bu duygusal arkadaşların.

0|0
    0|0
  • ingilizce "emotional" ın kısaltması diye biliyorum..

Kültür mültür de yok ne b*kem bişeydir o öyle..

0|0
    0|0
  • emo düşmanı zannetmesinler beni ama kedi gibi duruyorlar ya:)))

0|0
    0|0
  • emotional-duygusal dan geliyor kısaltılmışı, duygu kelebeki hepsi

1|0
    0|0
  • duygusal ergen bunlar :D emotinal kid demiyolar da kısaca emo diyolar :D

0|0
    0|0
  • Bunalımlı, kendince romantik ergenlerin akımıdır. Nereden geldiyse, oraya geri dönerse memnun olurum.

0|0
    0|0
  • türkiye de bokunu çıkartıldığını düşündüğüm oluşum.

0|0
    0|0
  • emmoğlu şarkısı vardı ferdi tayfurun

o şarkıyı dinleyince bunalıma girip emo oluyolar

0|0
    0|4
    • bunu da en iyi cevap seçersin artık :)

• çok beklersin

• senin bu saçma soruna anca bu kadar saçma bi cevap bulabildim. senin sorun kadar saçma olmasa da idare et işte

Yükleniyor...