Ateistler neden dindar insanlara hiç saygı göstermez?

bu sitede bile fazlasıyla görüyorum. biri ne güzel doğru yolu bulmuş ateisttim müslüman oldum diyor, bir müslüman gelip normal masumca hoş bir cevap yazıyor ve ateistin teki gelmiş ne yazıyor.

Ateistler neden dindar insanlara hiç saygı göstermez?

Güncellemeler:
benim söylemek istediğim, müslümanlara geri kafalı muamelesi yapmaları.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ın indirdiğine saygısı olmayanların kullara saygısı olması beklenemez.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bilakis müslümanların çoğunun ateistlere ve deistlere itibarı yok;

Müslümanlık sözde hoşgörü dini :) İnanmıyorum diyorsun topa tutuyorlar

1|1
    0|2
  • ateistim ama müslümanlara saygılıyım. tabii inancını doğru duzgun yapanlara. müslümanım diyipte diniyle alakalı bir şey bilmiyor, yapmıyorsa saygı duyamam

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamalısın. Bu sadece karakter meselesi😄

1|1
    0|0
  • Müslümanlarda yapıyor genelleme yapma

2|0
    0|0
  • çünkü, ateistler daha olayın farkında değiller.

0|0
    0|0
  • Biz goruyoruz dindarlarin inanmayana yaptiklarini cevremizde

1|0
    0|2
  • Bence herkes öyle değil, genelleme yapmayalim

0|1
    0|0
  • Lokman, oğluna öğüt vererek soyle demisti :ogulcugum sirk koşma cunku sirk gerçekten en buyuk zulümdür (lokman 13) benim zulm edenlere saygım yok. muhatap olarakta istemiyorum

0|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çünkü kendilerinin daha geniş bir açıdan bakabildiklerini ve doğruyu görebildiklerini sanırlar. Aslında bir bakıma haklılar çünkü dindar kesimin birçoğu yeniliğe, bir şeyler öğrenmeye ve aklını kullanmaya kapalı. Bu durumda kesinlikle yanlış. İnsan biraz düşünüp kendi düşüncesini, kararını çıkarabilmeli. Ancak iki kesim de aynı zamanda hatalı çünkü her iki kesim de yobaz. yobaz kişi ise karşıt görüşe saygı duymayan ve asla kabul etmeyendir. Ateistlerin çoğu da dindarlar gibi karşıt görüşe tamamen kapalı.

0|2
    1|0
  • http://i.hizliresim.com/PqvORd.jpg sonrada moslomonlor hosgorosoz Allah bile bunlari kaale Alıp 1tane bile ayette yer vermemiş biz Müslümanlar cok taviz verdik bizim asil gayemiz la ilâhe illallâhi Dünya'ya hakim kılmak bunlar bize yolumuzu unutturmaya Çalışıyor asil meselemiz Allah'a inanıp ona Şirk kosanlarla

0|4
    0|0
  • Haahaa bu örneğin bireysel bir davranışın neticesi. Buradan tüm ateistleri etiketleyemezsin!!! Kurum bazında bakarsan islamda inançsız veya dininden Vazgeçenin cezası ölüm!! Ve insanlar ateist oldukları için müslümanlar tarafından öldürüyor, hakaret görüyorlar. Tüm müslümanlar katil mi!!

1|0
    0|1
  • Gerizekalı oldugu için ama buna örnek müslümanlardada oldukça fazla var... :)

0|1
    1|1
  • İkisi de birbirine saygısız.

1|0
    1|0
  • Dindar Bir Kişi Ateiste Saygısı Yok Ateist Birisininde Dindar Kişiye Saygısı Yok Ama Genelde Müslümanların Ateistlere Saygısı Yok Bu Arada Bende Müslümanım !

0|0
    0|0
  • Ben ateistim herkeze saygım var ve ülkenin özgür bir ülke olduğunu düşünüyorum herkez düşüncelere saygı duymalı

1|1
    0|0
  • onlardan saygı görmedıkleri için bence...

1|0
    0|0
  • Müslümanlar mı anlayışlı? Asıl müslümanların ateistlere tahammülü yok.

1|0
    0|1
  • dindarlar ateistlere neden saygı göstermiyorsa o yüzden.

1|1
    0|1
  • Triplerdeler :D Ben Ateist'im bana saygı duyuuuun :D Diyolar :D

0|0
    1|1
  • Dindar insanlar da onlara saygı göstermeyip aşağıladığı için

0|0
    1|0
  • Neden inanmadıkları bir şeye tapan insanlara saygı göstersinler ki?

1|0
    0|4
  • Hayvan oldukları için olabilir mi? Hayvan bile hergün allah derken bunlar Allahı inkar ederler... Neyseki ölümü Allah bize kılmış.. Kabirde melekler soracak Kimsin allahın kim dinin kim peygamberin kim kitabın ne?

0|2
    1|0
Yükleniyor...