Nasıl bir konu :?

Arkadaşlar ben yazar olmak istiyorum.. Yani kitap yazmak çok büyük haalim ama hani en azından denemek istiyırum aklımda bir kaç konu var ama hangisi daha ilgi çekici hangisini yazmaya çalışsam yardım edermisininz :?

• Ölümcül hastalığa yakalanmış bir kızın aşkı
    43% (3)50% (1)44% (4)Oy Ver
  • Uzak şehirlere düşmüş iki gencin aşkı
    57% (4)50% (1)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir *rospunun hayatını yazmayı da düşünebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İlgi çekici olması için yazma bence. Bir diğer konu ise eğer çok kaliteli ve derin bir roman ortaya çıkmayacaksa kalıcı da olmayacaktır. Roman çook uzun soluklu bir iş. Kitaplarla arna nasıl bilmiyorum. Yazmak istediğine göre iyi olmalı. Ama bana sorarsan kısa öykülerle başlaman daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Ben kısa öyküleri fazla sevmem ve yazaman daha uzun şeyleri daha iyi yazıyorum ki zatren benim şu an yazma amacım sadece kendime yönelik yani kitpı bastırma deill kendime yazmak istiyorum bastırmayabilrim kitabıı zaten

• A dedim , ironik hikayeler daha çekici

0|0
    0|0
  • Kendin karar ver aklında kalmasın bişey

0|0
    0|0
  • iki konuda tutmaz yaratıcı ol

0|0
    0|0
    • Ben sadece şu an aklımdan gelen şeyi yazıya aktarmak istyşroum yani basına bile vermeyebilirm ama denemek istiyorum tabi aklında yardım edcek bir fikir varsa söleyebilirsin :))

• tamam b olsun :)

• B yi bn hayat ımdan kesitlrele anlatacağım ve içi karmaşık olacakk başlığa bakma senn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İkiside tutmaz

1|0
    0|0
    • Ben sadece şu an aklımdan gelen şeyi yazıya aktarmak istyşroum yani basına bile vermeyebilirm ama denemek istiyorum tabi aklında yardım edcek bir fikir varsa söleyebilirsin :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Uzak şehirlere düşmüş iki gencin aşkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...