Ne demek istemiş sizce?

Bendeki aşk altın misali ağarlığınca? açıklıcak olan

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• senin ederin kadar aşığım diyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• altın Kadar Değerli Bir aşk var Bende Sen Ne kadar ilgilenirsen O kadar Artar Piyasa Değeri :)

Just.

1|0
    0|0
  • Altın ağırdır değil mi diğer madenlere göre, bunu kastediyor işte. Benim aşkım sizinkinden ağır basar diyor..

0|0
    0|0
    • dostum saçamalama altın diğer madenlere göre daha ağır değil :D öyle örnek verecek olsa cıvayı verir.

• @rockandroll18 Atom ağırlığında civa 200 küsür Altın 196 küsürdür evet Civa ağırdır. Ancak altın da ağır bir metaldir. Öyle diyorsan Sagopa burada Altının değerli olmasıyla bir bağlantı kurmuş olabilir.

• Bende seni sevecek kalp var ama sende sevilecek tip var mı demiş kendini bana biraz bırak tüm benliğim ile seni özümseyim demiş.

0|0
    0|0
  • Saçmalamış bence

0|0
    0|0
  • Kaç volt yemiş bunu diyen?

0|0
    0|0
  • Aklı sıra aşkının büyük olduğunu söylemiş arkadaş :D Ama sonuçta belli bir sınır koyarak onun değerini sınırlandırmış.

0|0
    0|0
  • sagopanın şarkı sözü, altın çok ağır bir metaldir, bendeki aşkta altın gibi ağır yani çok demek istiyor, ama kişiye değil, tassavuf bu adamın işi

0|0
    0|0
  • Aşkım çok büyük ve altın olsa ağırlığın kadar olur gibi birşey tavsiyem Allah tan peygamberden bahseden ama Allah ın haram kıldığı uyuşturucuya bağımlı birisi. diyeceksin diğer şarkıcılar da kullanıyor. ama onlar sözde dindar değiller

0|0
    0|0
  • Sago go go

0|0
    0|0
  • anlatayım bende ki aşk çok değerli sana ne kadarını vereceğim de senin karakterine bağlı haketmene bağlı

0|0
    0|0
  • Mani mani varsa diyor aşıkta olurum kırbacının sapı da diyor. :P asdasgfd

0|0
    0|0
  • ben de anlamadım inan ki

0|0
    0|0
  • çok değerli anlamında bunda anlamıcak ne var :)

0|0
    0|0
  • Sen bu yükü taşıyabilirmisin önce bunu sorayım,
    altın sevgi ve bunu sınırlandırmanıs sen tasıyabilirmisin benim bu sana olan sevgimi _?

0|0
    0|0
  • Umarım şişmansındır yoksa aşkı daha az gramaj tutar :D Değersiz bir laf takılma...

0|0
    0|0
  • zekaya :)

0|0
    0|0
  • Kıymetlisin demek istemiş ama ölçülü bir kıymet var sanki

0|0
    0|0
  • Çok değerli sevgim

0|0
    0|0
  • aşkı ne kadar büyük olursa fedakarlığıda o kadar olur işte

0|0
    0|0
  • Nerden bu söz onu bir de :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani deli gibi sever değer veririm dimiş bu zat-ı muhteşem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...