Thomas harris - kizil ejder okuyan varmi?

thomas harris - kizil ejder okuyan varmi? nasil bir kitap? sizce okumaya deger mi?

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• HAhah çok güldüm bu soruya :D
    Cevap vermemesi bizim ülkenin normal halleri sanırım hala duramıyorum gülüyorum :D :D :D

Thomas Harris' kitaplarına baktığımız zaman zaten muhteşem bir kelime düzeni vardır okumayı değil anlamayı gerektirir kolay değil dili ağırdır, haftada 1 kitap bitiren birisi için normal seviyededir belki.
    Kitabı yüceltmeye çalışmıyorum karışıklığına dikkat çekmeye çalışıyorum.
    Eğer okuma şansın varsa sadece neden daha başlamadım sorusu sorulabilecek bir kitap olur Thomas Harris in diğer kitapları ile karşılaştırınca Kuzuların sessizliğine göre biraz daha az iyidir içeriğinin dikkat çekebilmesi bakımından ama hannibalı ezip geçer bana göre.
    Gerçi bu kitabı okuyan birisinin vermesi gereken bir karar kişinin kendisi verir aslında ama kesinlikle okumanı öneririm.
    bu arada okuma sırası şöyle olursa çok daha fazla şey anlarsın sonuçta bunlar seri " Kızıl Ejder, sonra Kuzuların Sessizliği, en son da Hannibal" hadi kolay gelsin okuyan birisini görmek beni biraz daha sevindirdi. :)

0|0
    0|0
    • bende zaten kizil ejderle basladim, ama internette hannibal rising ile baslayin diyenler var cünkü hannibal rising dr. lecterin gecmisini anlatiyormus

• yüzüklerin efendisi gibi düşün mesela hobbit nasıl aynı onun gibi gecmiş olması normal ama benim dediğim gibi okursan olması gerekene ulaşıyorsun.

• tamam tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...