Hangi tür filmleri özellikle sinemada izlemeyi tercih edersiniz?

Hangi tür filmleri özellikle sinemada izlemeyi tercih edersiniz?

Ne sıkılıkla sinemaya gidersiniz bunu da yorumla belirtelim :)

• Korku / Gerilim
    43% (15)30% (7)38% (22)Oy Ver
  • Bilim Kurgu
    0% (0)13% (3)5% (3)Oy Ver
  • Romantik/Aşk
    20% (7)9% (2)16% (9)Oy Ver
  • Komedi
    6% (2)13% (3)9% (5)Oy Ver
  • Macera/Fantastik
    31% (11)35% (8)32% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

• uzun zamandir gitmiyorum ama C) disinda digerlerine giderim, cocuk filmlerine bile giderim bazen (: illa su tür film olsdun demiyorum. ama ask filmi olmasin diyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 3d filmleri

Onun haricinde fragmanında özel efektleri iyi gözüken filmleri sinemada izlemek gerek.Avatar,2012 vs.

Genelde macera/fantastik sinemada izlenir.

Yok uyumak istiyorsam,ışıkların söndüğü sıcacık sinema salonunda sanat filmi izlerim.Sinemalar dinlenmek için güzel mekanlardır.

2|0
    0|0
  • Ben bir sinema tutkunu olarak sinema izlenilcek film katagorisinden en iyisinin aksiyon,macera,fantastik olduğunu düşünüyorum. çünkü filmler yüksek sesle ve dikkatle izlenildiği zaman gerçekten çok keyifli oluyor. ben ayrıca sinemada komedi filmi izlemeye karşıyım çünkü kendi bilmez gülmesini bilmez insan o kadar çokki filmde adam elini kadırsa gülen insanlar var ve bu gerçekten sinir bozucu oluyor...

1|0
    0|0
  • Bilim-kurgu ve fantastik filmleri sinemada izlemek güzel oluyor. Ortalama olarak haftada 1 giderim sinemaya.

1|0
    0|0
  • her hafta bir filme giderim, alırım kolamı katarım cinimi votkamı, takarım 3d 3d takılırım

1|0
    0|0
  • en kötü 2 haftada 1 giderim.

efektli filmleri. korku-gerilim filmi de sevmediğimi düşünürsek güzel efektlere sahip filmlere giderim.

yoksa oturur evde izlerim netten indirir : )

1|0
    0|0
  • Gerilim ya da aksiyon

1|0
    0|0
  • TRON EFSANESİ bu filmi sinemada çok izlemek istemişimdir

1|0
    0|0
  • macera,fantastik he bide korku.aşk filmini aç evde izle nolcak :D

1|0
    0|0
  • B

C aşık oldugum ınsanla =)

1|0
    0|0
  • Romantik ve Gerilim hariç hepsi sinemada izlenmeli...

Film beğendikçe gideriz. Kimi zaman ayda 2-3 film, kimi zaman 3 ay filme bile gitmeyiz. Dönemsel yani.

1|0
    0|0
  • Ben komedi filmlerini seviyorum şimdi duygusal bir filme gidiyosun isnan etkisinde kalıyor morali bozuluyor. Sinemadan çıkınca etkisi daha da çoğalıyor enejim kayboluyor ya.. Komedi ve aksiyon filmleri hızlı ve öfkeli gibi mesela.

1|0
    0|0
  • ... Duygusal filmler,karanlık beni gizler.

1|0
    0|0
  • klasiğe yakın aşk filmleri gerçekten uykumu getiriyo bilim kurgu ve korku gerilim iyi

1|0
    0|0
  • aşk tabiki .ama evli olsaydım eşimle evde izlemeyi tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • Efektleri hissetmek için özellikle gerilim.

1|0
    0|0
  • gerilim,korku

1|0
    0|0
  • sinemaya gitmiyorum sinama setim var evde

0|0
    0|0
  • A: Korku / Gerilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• fantastik ya da bilim kurgu filmlerini sinemada izlemeyi tercih ederim. hoşuma gidebilecek filmler vizyona girdikçe giderim sinemaya.

1|0
    0|0
  • Fantastik, bilim kurgu, duygusal ve ask filmleri. Bi' aralar surekli giderdim sinemaya ama artik pek gitmiyorum guzel film olmayinca gidesim de gelmiyor.

1|0
    0|0
  • aslında hem korku/gerilim hemde macera/fantastik filmleri seviyorum ama aralarında seçim yapamam :)

1|0
    0|0
  • değişir: arkadaşınla, kankanla birlikte komedi, sevgilinle romantik/aşk romantizme romantizm katmk için ya da korku filmi korktuğunda sevgiline sarilmak için ..

1|0
    0|0
  • Fantastik , macera ve korku filmlerini ve tabiki 3d filmleri sinemada izlemeyi tercih ediyorum.

Evde izleyince tadı çıkmıyor.. Sinemadaki atmosferi yakalayamıyorum.

1|0
    0|0
  • Korku gerilim ve komedi :)) Bu ikisine gitmek çok güzel oluyor çünkü sinemadaki insanlarla beraber gülüp beraber çığlık atabılıyorsunuz... Bu da çok eğlenceli oluyor:)

0|0
    0|0
  • Korku

Bilim Kurgu

1|0
    0|0
  • Macera/fantastik+korku.

1|0
    0|0
  • hem romantik ask hemde macera fantastik

1|0
    0|0
  • macera/fantastik

Romantik/ask

ve Animasyon filmler sirinlere gidicem sozde bakalim:)

ayda 1-2 kez

1|0
    0|0
  • psikolojik gerilim :)

guzel film buldukca veya sikildikca giderim

1|0
    0|0
  • Korku filmleri, macera filmerinide sinemada izlemek keyifli oluyor.

1|0
    0|0
  • macera fantastik türündeki filmleri izlerim genelde sinemada :)

1|0
    0|0
  • korku filimleri sinemada karanlıkta çok güzel oluyor normalde sevmem ama sineemada heyecanlı .

1|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Elbetteki kazanmalıydılar hak ettiler..

0|0
    0|0
  • Elbetteki kazanmalıydılar hak ettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...