Içinizde yazılı bir esere başlama niyetinde olan var mı?

içinizde yazılı bir eser üretmek isteyen var mı? varsa ne gibi engelleriniz var? ne zamandır yazıyorsunuz? yazmayı hayal ettiğiniz herneyse ne için yazıyorsunuz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• yazmamamın tek sebebi delirmekten korkuyorum.kısa dandik hikayelerle yatıştırıyorum şimdilik :/

0|0
    0|0
    • kase hikaye bölümünü senin yüzünden kapatmış diolar:)

• bak o ciddi bi konu.oranın açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum zaten, bu sefer fena giydiricem.mahalle karısı kılıklı adminler bi boktan anlamayan moderatörler hikayenin içinde hepsi olacak.muhtemelen atılırım zaten :/

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kac kere roman,hikaye yazmaya basladım ama cok yogunlasmak gerekıyor, cok emek ıstıyor. Kendimi yeterli hissetmedigim icin yarıda bıraktım. Ama denemeler ve kısa yazılar yazıyorum sık sık. Yazmamın nedeniyse; kendi dünyamı olusturabılmem. Düşünsenize, size ait bir dunya var ve sahıbı,kralicesi sızsınız, sız ne ıstersenız yazdıgınız karakterler onu yapıyor onun dısına cıkamıyor. Apayrı bır zevk ve ben bu zevk ıcın yazıyorum. :) Sait Faik'inde dedıgı gıbı: "Yazmasaydım çıldırırdım."

0|0
    0|0
  • Sadece istemekle yetiniyorum.

0|0
    0|0
  • www.gonullumuhabir.com da köşe yazarıyım.

milliyet blog da yazıyorum.

bir de kırılacak kalem adlı blog sahibiyim

facebook profilim de de paylaşıyorum.

medya sektöründe çalışıyorum

yeterli mi?

0|0
    0|0
  • blog var

masal koyuyorum içine

0|0
    0|0
  • yok öyle bi niyetim.

0|0
    0|0
  • bende çok var ama başlayamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu yazı işine biraz kafa yormak ve zaman harcaman gerek, zaman harcamak istemediğimden hiç düşünmedim.

0|0
    0|0
  • organizasyonlar için projeler ve viral reklam kampanyası yazdım. =)

kısa filmde olsa senaryo yazmayı çok istiyorum.

0|0
    0|0
  • var niyetim evet. niye başlamıyorum. klasik, gelmiyor şu an birşey. birşeyler var ama su gibi akması lazım o da yok henüz. gelecek ama bekliyorum. o zaman sanırım bir haftada azami kabasını yazar çıkarım. kendim için yazacağım. önce kendim beğeneceğim. kendim seveceğim.

0|0
    0|0
  • 3 Yıldır ara ara yazıyorum.. Adı Mahremiyet ve İhlal. Bir Hacker' ın sıradışı hayatı ve yaşadığı serüvenleri anlatıyorum kitabın anti-kahramanı şahsen benim .)

0|0
    0|0
  • program yazıyorum o da telif hakkına sahip

olur mu

ayrıca blog yazıyorum jsf hakkında

0|0
    0|0
Yükleniyor...