Gelinlikte Kırmızı Kurdale? ve diğer adetler?

Merhaba Arkadaşlar,

geçenlerde bir arkadaşım ile Evlilik Hakkında Konuştuk ve ben Düğünümde Kırmızı Kurdale takmak istemediğimi söyledim bana biraz tuhaf baktı ve neden diye sordu. Kurdelenin birsürü manası varmış araştırdım ve bana çok Saçma Geldi ben evleneceğim zaman o güzelim Gelinliğimi Kırmızı Saçma bir Kurdele ile berbat etmek istemiyorum ve Saçma sapan herkesin uyduğu bir adete uymadığı sevmiyorum. Isteme Günü'nde Kahveye Tuz konulması gibi tabi biraz komik bir anı yinede kimsenin benim Kararlarıma karışmasını sevmiyorum siz bu Konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Adetlere uyarmısınız?
şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Babam vefat ettiği için takmak bende istemezdim. İstemiyorum da bir bakıma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kırmızı kurdale saflığı temizliği temsil eder ama bazılarının isine gelmediğinden takmak istemiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kahveye tuz katmam sevdicegimin agzinin tadi bozulmasin :) kirmizi kurdelayi ise takardim. Abi takiyor bizim burada. Abim takacak o kurdelayi. Bence cok guzel :)

1|0
    0|0
  • Kırmızı kurdele? O ne :) kahve işi guzel bende yapıcam

0|0
    0|0
  • Bence kırmızı kurdele gelinlikte hoş bir aksesuar bir bakıma.

0|0
    0|0
  • Bence yakisiyr

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın ablası pembe kurdele taktı ve sorun yaşamadı, eğer konuşursan istediğin renk takabilirler

0|0
    0|0
    • Hayır benim demek istediğim sadece insan hiç kurdale takmazsa o insanın kendi şeyi değilmidir ben istemiyorum çünkü:( ama pembe hoş durur gerçekten :) Toz pembe böyle *_*

Yükleniyor...